stiliukas

Ta proga apie stereotipus, kad repas tai tik blizgučiai ir bobos:youtube.com/watch?v=qE1uAb-OPH8

as bent sugebu argumentuot savo “nuostatas”, o is taves ir nei is jokio kito to neisgirdau, apart “rep iz kul”, o gal tiesiog nemalonu prisipazint, kad banditu bomzu negru be issilavinimo poniatkes ir vertybes tau yra tieisog arti sirdies, nepergyvenk, papulsi i “dauguma” Mirktsitas linkas, tai toks cia ir repas, veikiau repo ir bliuzroko misinys, jei dar viska ka “sneka” sudainuotu, tikrai butu puikus gabalezas. ir kaip ten bebutu parasiau “70-90 proc” beja pasiimti nuvalkiota G D A seka pagal kuria jau pastatyta n populiariu gabalu pries n metu, nereikia ypatingo muzikalumo, atvirai pasakius tai padarytu betkuris snarglius ar snargle, 2 menesius pasimokius gitara brazdint.

Sniechkus - Nors truputuką paklausytum to, ką klausau aš - matomai neblogai pakeistum požiūrį į repą ir tai, koks jis gali būti Šypsenava pvz:youtube.com/watch?v=zHxhvs5XoYAyoutube.com/watch?v=cNty3o9VEewyoutube.com/watch?v=6HXNQjVr7L8youtube.com/watch?v=4aZJasbTXn0

zion tai toks ir repas, popsas visaskas, vos ne britney spears, o del kitu nu taip, nepergyvenk, as tos muzikos esu klauses belenkiek ir belenkokios, dargi esu gyvenes su zmogum puse metu kuris del repo ejo is proto panasiai metu kiek tu, todel nori nenori kazka zinau (ne tiek kiek tu) bet vis si ta. velgi pasikartosiu nesakau kad viskas kas su repu susije yra sh, kalbu apie “kultura” ir “dievukus” bendrai.

Snieckau, kam ir ka tu cia nori prigydit ??? Juokiasi apie kokius argumentus tu sneki? kad knygu neskaito? Juokiasi as manau, kad tavo karegoriskumas yra is siauro mastymo Gerai su tuo ir sveikinu Mirkt grok savo psichodelika toliau ir neauklek dalyviu… ok?youtube.com/watch?v=zI4D1QOLGuM&feature=channel

baur, as grosiu ir darysiu ka noresiu, bet skirtingai nei dauguma as nekisu savo ideju ir nelinkinu kiekvieno man patikusio gabalo nes tai yra individualus dalykas, o jei kalbant objektyviai tai psichidelika palyginus su repu is grynai muzikines technikos puses yra praktiskai “Stebuklas”, kur aip atitikmeni butu galima lyginti brolius aliukus(kaip rep) ir mocerta (kaip psy), bet su nei vienu is jusu negaliu apie tai objektyviai sneket, nes nei vienas is jusu cia neuzsiima muzikos prodiusavimu. ps be psichodelikos dar daugaiu kaip 10 metu dainuoju, ir 8 metus groju elektrine/akustine gitara.

uztenka paziuret i chare to nigerio kur su kepuriuku ir tampa aisku kad jo galvoj vakuumas Cha cha Pasitaiko aisku isimciu - tarkim morgan freeman, denzelis washingtonas, bet tai cia ant rankos pirstu galima suskaiciuot normalius juodukus.

youtube.com/watch?v=ye9JGy4JAZ8

negrai tupicos, užtat Lietuvoj kas antras genijus Gerai Siemkes grauždamas ant rimi stogo prie savo kregždes jautiesi geresnis už nigerį?

tiesiog tas linku metymas su potekste “man patinka vadinasi zjbs” yra noobisko japisko lygio, jei jau propoguojate kazkoki zanra tai atrinkite “perlus” to reikalo, kurie blizga profesionalumu ar kazkuom isskirtiniu ka butu galima objektyviai vertinti bet kokiam zmogui kuris domisi ir myli muzika ir jam tai butu idomu klausyt neatsizvelngiant ar tai yra jo megiamas zanras ar ne. pvz: ritmika youtube.com/watch?v=Es_xnDIRRb0 nei vienas is jusu linkiniu nygeriu kurie save vadina “ritmines” muzikos atlikejais nevertas nei kaiuso plauko jo pagal tai. norit sitnezes ne tik gebejimu bet ritmokis/harmonijos/kompozicijos/estetikos prasau: youtube.com/watch?v=LtXrKo8Btfc nori kazko tikrai verto harmonisko vokalisko? prasau : youtube.com/watch?v=N6EYrqIn0yIvisi sitie “atlikejai” verti buti linkinami nes jie unikalus, profesionalus, ir “kieti” tame ka daro betkuriam muzikos myletojui nepriklausomai nuo to ka jis klauso (jei ne yva ir mineda) p.s cia tiesiog ant smugio imeciau tai kas “arti repo”

youtube.com/watch?v=qzkTtZjmyuE

youtube.com/watch?v=tu17TJui3lY Gerai Cha cha

patiko - “milijoninė kultūra” Juokiasi Užsispyręs Juokiasi

ir Sniechkaus pavyzdžiai - Gerai Labas

ot diskusija Juokiasi