stiliukas


stiliukas

kepuriukas, kregždė Paplepėkimyoutube.com/watch?v=SWDazyPyjts&p=461849C463CA6776&index=62

redmanas lekia i darba Šypsena

ble negaliu pernest situ vergu varomo svendru skyneju popso Cha cha

youtube.com/watch?v=KCil-kLGkvc

nu tie seni gabaliukai uzvelka, ne kazkokie dabartiniai jayzininiai Blogai

gabalas Gerai

drylio - Nifiga, ir dabar daakuja žmonių daro gerą repą. Vo pvz siandienos radinys - qwelandmaker.bandcamp.com/track/the-game-feat-wes-restless

youtube.com/watch?v=Nk4on3ZRMSI&feature=player_embedded

jegu jegos jega, stovi negras ir sneka “niger niger yea”, koks nesveikas gabalas, tesiog genialus Valio

Sniechkus - Jei sunku su klausa ir anglų kalba - čia jau ne muzikos problema Šypsena

snieškau, o pats Spears klausai? Juokiasi

drylio sitas negras nerimtas, dar klipe lervu storasikniu nera, poros lambordziniu ir storesnes cipockos truksta Gerai

Geimas su fifty labai stato gengstas iš saves Juokiasi tik nelabai gaunasi.

kad ir kaip ten bebūtų, auksinis amžius buvo 94-96m… Šypsena O dabar…

youtube.com/watch?v=a7JuArhpTB8youtube.com/watch?v=wusj_AV4hh8&feature=relatedSu juo ir pasibaigė repas.

dziza, man su klausau nera problemu, muzika uzsiemu daugaiu nei 10 metu, o taivo kokia “muzikines (nuo zodzio mužikas? Cha cha)klausos patirtis”? Cha cha su anglu irgi neturiu bedu, esu baiges sustiprinta anglu kalbos mokykla+privacia anglu kalbos mokykla Taip

dziza> paprasciausiai saindien daug kas sugryzta prie seno gero oldschoolo, va ir visas pointas. o ten visokie psiaudo reperiai is fastandfurios takelio totalus *****, kaip ir tas gabalas interceptor pirmoj nuorodoj

youtube.com/watch?v=4hbwdAOogBw

drylio - Popsas kaip buvo tada, taip pat yra ir dabar. Prieš 15m visi, kas klauso rimtesnio HH, stūmė ant Vanilla Ice, taip pat, kaip dabar visi stumia ant Soulja Boy MirktSniechkus - Šito reikalo aš klausau gal kokius 8 ar 9 metus, taigi tikrai nevirškinu, kai žmogus šiame žanre nesuprasdamas visiškai nieko mėtosi tokiom drąsiom frazėm Šypsena