stiliukas

sitie nigeriai geriau varo youtube.com/watch?v=rloidlFbi4w

youtube.com/watch?v=0T-owlnvWBg&p=461849C463CA6776&index=63net Xzibit senais laikais gerai darė Geraiyoutube.com/watch?v=-5UTTHeRnZE

dziza, zinok as net esu dainaves pora metu muzika is kurios veliau atsirado visi sitie repai Šypsena, vienintelis vertintinas dalykas sitame reikale tai varyti ryma freestylu realiu laiku, tuom viskas ir apsibaigia. is muzikines puses stiors “muzikos” verte yra praktiskai apvalus nulis.

youtube.com/watch?v=QuZAkotsn3k

kad ir kaip ten bebūtų, šio stiliaus muzika štatuose kaip ir numeris vienas Nekaltas

Sniechkus - Pasikartosiu - taip gali pasakyt tik žmogus, šioje muzikoje suprantantis apvalų nulį. O kad jaunystėje girtas plėšei balso stygas ant tuometinio “turbo reivo” - man visiškai jokio įspūdžio nesudaro, nes su bendromis šios kultūros evoliucijos gairėmis Lietuvoje vykę šio stiliaus išsigimimai neturi apsoliučiai nieko bendro. Kad ši tai muzikine prasme yra nulis - pasakok tokiem žmoniem kaip The Roots, ok? youtube.com/watch?v=zI4D1QOLGuM&ob=av2e

youtube.com/watch?v=Uxr2fTQa-v8loto.ir.kitazzz.tai.ko.ilgiuosi.vaizdelis.lt/Kitokie MC, Henkis, Penta, DBLZ, g&g sindikatas, aJs, Kasandra, lanex, k.u.r.v.a, ir t.t. muzika uzskaitau, nes visokie dabartiniai nigeriai tai apie papus ir si.knas dainuoja ir vsio

youtube.com/watch?v=HnRc46xWSfI

Nėr prasmes aiškint, mato žmogus juodžius ir iškart į šūdą nurašo Šypsena

youtube.com/watch?v=aNlOOlshL1U Gerai

dziza, kokio tau spratimo reik?, apie muzika paprastai, jos nera - eina vienas ritminis loopas ir koks vienas vogtas melodinis loopas, o ant virsaus ritmiskai SNEKA negras, dainavimo ten nera, nebent kokia pasamdyta negrute ipisa rmb vokaliuko, jei nei muzikos nei dainavimo, tai kokia MUZIKINE verte to? Kultura?, kokia cia kultura, pries 20 metu jie “dainavo” kad yra negrai valkatos ir apie savo valkatisko gyvenimo aktualijas, dabar kai “prasisuko” dainuoja apie storasiknes bobas, krutas tackas, ir krutas cipockas, kaimo japu muzonas, 0 rimtu ideju ar rimtesniu verrtybiu ar dar kazko, “paju sto vizu”.

belekaip youtube.com/watch?v=hKMJh7qZJIM Gerai

under> paskutiniai du tavo tai nx belekaip Gerai Apkabinimas

Sniechkus - Pasikartosiu VĖL. Šneki stereotipus ir remiesi tuo, ką “puse ausies” esi girdėjęs per MTV ar per filmus. Davai nestatyk MILIJONINĖS kultūros į vieną stereotipą, ok? Šypsena

Sniechkus prisiklauses 50 centų visokių ir susidaręs nuomonę, mldc Gerai

milijonines debiloidu kulturos Juokiasi

dziza, mtv neziuriu jau 10 metu, radijos irgi neklausau, nebent aplinkybes privercia. visur yra isimciu, o statau i “stereotipa” nes 70-90 proc tos “kulturos” pilnai ji atitinka. o ji “milionine” ar “miliardine” man visiskai pajebat, as nesu kazkoks “bandos avinas”, jei tau idomu tai vidutinis amerikiecio intelektas yra 100, o statistinio reperio stopudov dar mazesnis, o man milionines “makaku” itelekta turincios bandos “poniatkes” kazkaip zemai kabo, lietuviu irgi, cia salis kur zmones sugeba isrinti paxa, baukute, uzpaskicha i valdzia. tai irgi daug pasako apie “milionines” bandos gebejima protauti.

2pac 4 ever Gerai Šypsena

idomu kiek per gyvenima “rimtu” knygu yra perskaites statistinis "reperis (atlikejas ar gerbejas), speju kad statistiskai 0,00001 procento Juokiasi (nes kazkas priverte kazka mokykloje Cha cha) as dar suvokiu kai paprastas amerikos bomzyno ■■■■■■■ klausosi ta repa, toki likimas jam dievas dave, ir jo “dievukai” dainuoja jam aktualias jo gyvenimo aktualijas, kitaip tariant dainuoja apie ji, viskas cia suprantama, jo aplika ir jis pats yra visos tos “kulturos” dalis, bet kaip kazkoks baltasis is uz atlanto gali lydytis del tos kulturos kuri jam nera aktuali, kurioj jis niekada nebivo, kurios jis nepazysta, ir niekada nepazins ir ensupras, man yra nesuvokiama. dar suprantu kodel zmones megsta ta naujaji poprepi, kur dainuoja apie krutas tackas, ****mas bobas, ir storas cipockas, daznam “statistiniam” lietuviui (cia is tu kur uz baukutes balsuoja) tai yra ji atitinkancios vertybes, bapkes bapkes, bobos bobos, ir daugaiu jam gyvenime nieko nereikia, bet cia yra prascioku vertybes, o ne issilavinusio europiecio.

Sniechkus - Kai pagalvoji, matomai nei aš tave įtinkinsiu, nei tu mane įtikinsi, taigi pokui, matomai ne tau tai suprasti Šypsena