"Stebuklas" Katedros aikstej

"Stebuklas" Katedros aikstej

tikriausiai visi zinot Vilniuj Katedros aikstej i grindiny imuryta plytele su uzrasu "stebuklas", sako ant jos uzlipus apsisukus aplink tris kartus ir sugalvojus nora jis butinai issipildo, tai va praita vasara pabandziau ir po kokio menesio tas noras lyg ir issipilde (tik nevisiskai kaip to tikejausi), ar kam buvo kas panasaus, ir kaip manot kieno ten ytaka - Dievo? Ka manot apie tai?

na, mano sugalvotas noras taip ir neissipilde Kiaulė

Stebuklu nebuna. Tarkim as patrypsiu ant tos lenteles ir uzsimanysiu naujo telefono, po menesio ji nusipirksiu. Noras issipilde, stebuklas ivyko Cha cha

Netiesa, stebuklai buna.
Tik nereikia pamirsti, kad juos darome mes patys Mirkt

aga, reikia tik labai noret, daug galvot apie taiCha cha

Visgi jei sąvoka "stebūklas" egzistuoja, tai manau kad stebūklai egzistuoja. Tik žiurint kokią prasmę įdėsim į šią sąvoką.

Tai ne stebuklas, tai tikslu igyvendinimasMirkt

Stebuklai dazniau atsitinka ne aikstese o baruose.Cha chaCha chaCha cha

Nemažai tokių vietų yra… Prieš kokius 7 metus su klase buvom excursijoje į Laimės Žiburį (ar kažkur ten…). Ten buvo toks medis, kuris atseit pildo norus. Atsimenu, labai norėjau kompiuterio, o po kokių 4 ar 5 metų jį tėvai nupirko Juokiasi Toks ir stebuklas.

Čekijos sostinėje Prahoje, ant Karolio tilto, yra tokia nučiupinėta metalinė statula, kuri irgi tariamai pildo norus. Šią vasarą kažko prašiau, pridėjus ranką, bet jau neatsimenu ko Cha cha

Panašiai būna ir su krentančiomis Žvaigždė. Bet mano noro jos neišpildė, nors vasarą pusę nakties spoksojau į dangų, mačiau bile kiek krentančių žvaiždžių ir vis prašiau to paties… Nežinau

GirtasTaurėAlusAlusAlusTaurėAlusAlusGirtas

Būna - nebūna tie stebuklai, bet tikėti gi reikia kažkuoNekaltas

Man taj patinka ta plytele Katedros ajkshtej Taip Bewejk wisada sugalwoju nora ten atsistojus… Girtas Ir wienas ish ju ishsipilde!!! Ir su kawpu!!! Apakęs Bet shiaip nieko chia ypatingo… Nežinau Maniaw, kad dawg sunkiaw bus igywendinamas mano noras, maniaw, kad tik wasara jis ishsipildys… Bet ishsipilde dawg grejchiaw nej tikejawsi ir labaj tuo dzhiawgiuosi Cha cha Laimingas Girtas
Ir dar… Buwo kitas noras, kuris ishsipilde tik ish dalies… Nes praradaw ta dalyka… Liūdnas Bet gal wel turesiu, nezhinaw… Laimingas

Zmones daug ko prisigalvoja, kad suteiktu draugams ar siaip kitiems zmones vilti, skatintu svajoti ir tuo tikieti…
vat taip kazkas imurijo ir ta plytele… visgi tai tera tik grazus noras…

As jau simta noru sugalvojau…Cha cha
Negaliu pasakyti, kas issipilde, o kas ne!Girtas

jeigu nori, kad šiame pasaulyje būtų stebuklų…

tai BŪK juom…

[quote] as tikiu stebuklais… Nes tiesiog neishgyvenciau niekuo netikedama…Angelas Man reikia tikejimo ir vilties kaip tyro oro gurkshnio prirukytam kambary…Angelas Todel turbut eidama per katedros aikste, niekada nepraeinu pro stebuklo plytele… Visada sugalvoju nora, apsisuku tris kartus, ir regis gyvenimas sviesesnis patampa… Ir visai nesvarbu ar jie ishsipildo ar ne… Svarbiausia man, kad as tikiu…

AngelasAngelasAngelas

Na mano vienam pazystamam issipilde noras bet ne taip kaip tikejosi, tiksliau issipilde bet tada jau tas noras nebebuvo kaip noras, greiciau kaip baime, nu krc taip vatŠypsenaTūsas

Jei kas nors iš draugų sukasi ant plytos,tai visada specialiai sukuosi ant kitos kokios plytos.Kažkas įklijavo kažkokia plytą ir visi staiga pradėjo tikėti stebuklais.Tai gi tik užrašas!
Ant bet kokios plytos gali suktis ir tikėti ,kad tai stebuklas.Ir tada jis išsipildys,jei labai tikėsi.
Aš gal žinot ant sienos savo užsirašysiu "stebuklas" Ir sugalvosiu norą.Taip,taip jis turbūt išsipildys.

vilniuj stebuklu buna