"Stebuklas" Katedros aikstej

Reikia tik tiket, ir stebuklu buna!Labas

bet tokio stebuklo, kad pavyzdziui saindien butu geguzes 15, niekas neispildys…

o as tikiu tuo stebuklu… kelis kartus lyg ir issipilde Liežuvis bet man strodo, kad ant stebuklo pastovejus ir patikejus, kad noras issipildys tik save labiau motyvuoji siekti, kad jis tikrai issipildytu… o tada jis ir issipildo… zodziu, vaikiska, bet reikalingaTūsas

Stebuklai yra!!! Kaip kazkas jau sake,juos darome mes patys… Ir ta plytele galbut ir nera stebuklinga,bet ji padeda patiketi tuo apie ka tu svajoji…Patiketi savo laime…

mano sugalvoti norai ant tos plyteles nevisad issipildo. ir manau ju issipildymo nelemia tai, kad juos sugalvojau ant tos plyteles.
bet vistiek, kai pro saly ejnu tai pasinaudoju [stebuklu]. ;D

na kadangi vilniuj gyvenu jau nemazaj meteliu, taj apie stebukla zinau TaipCha cha o sijap geriau pagalvojus, taj kartajs tie stebuklaj issipilde, o sijap taj dazniaj nelanaj Nežinau o del itakos, taj net nzn ka galvot Cha cha

hmm Nekaltas gal ir tejsybe pasakej NekaltasCha cha

pamirsau koki nora buvau sugalvojus…Nekaltas

stebuklų nebūna tik sutapimai…

O kurioj tixliai vietoj ta plytele yra, nes kai buvau Vilniuj, ejau ejau aplink ta katerdra ratus( vos ne ant keliu) ir neradau… :’(

ji ten mazdaug tarp varpines ir baznycios, truputy arciau varpines

tiesiai pries bokstaNekaltasCha cha

kai praeita vasara sugalvojau nora jis po poros menesiu taip pat issipildeŠypsena nesenai sugalvojau kita… Cha cha mano manymu jis jau po truputuka pildosiFlirtas tereikia tiketi Mirkt

Myliu norai norai Myliu

Aciux zmogiukai, dabar jau zinosiu, kai kitasyk i Vln nuvarysiu Šypsena

Prahoje ant Karlo tilto tikrai yra metalinis reljegas, visas nučiupinėtas.Sugalvojau kažką, tiksliai nzn, ką, bet išsipildė Šypsenaaš tai tikiu stebuklais Taip stebuklai egzistuoja tol, kol yra jais tikinčių.

Ash irgi pries koki pusmeti vis eidama pro sali lipdavau ant tos plyteles ir kiekvienakart sugalvodavau vis ta pati nora…Ir pagaliau jis issipilde! Cha cha
O siaip esu pastebejusi tendencija, kad kai noras “perkaista”, t.y. jo beveik nebenori, tai jis visada butinai issipildoTaip tai vat kartais save priverciu nebenoret, kad gauciau tai, ko noriu…Šypsena sudetinga, bet veikia geraiMirkt

nezinau ar pildosi tie norai, bet linksma, kad toks dalykas yra…As kai einu tai visuomet uzlipu, nors zmones pajuokinuCha cha

Nu as dar nebandziau…Nekaltas

kokia grazi mintisŠypsena

man tai neishsipildo niekad Ne Nustebęs

kodel kai bunami dar vaikais stebuklais tikime, o “suauge” jau nebe? argi nera malonu bent pasidziaugti kad stebuklu buna? as nesakau aklai tiketi (ir pati nelabai tikiu) bet ta plyta visai nieko, man issipildeLaimingas kelis kartusLaimingas reikia tik tiketi pasistengti ir dar kazka, neatsimenu kaip tenTūsas