STEAM klubas, akcijos, nickai ir t.t.

Tai kaip tu shooterius losi, jei reakcija nebe ta? Cha cha ME rekomenduoju bet tik visa trilogija ir su normalia pabaiga, man asmeniskai trecia dalis buvo geriausia, netgi jei jie ir sugadino visus tavo darytus pasirinkimus ant galo Gerai as juos visus gal po 4 kartus perejes su 100% kiek imanoma, isskyrus kad planetas ne visas pilnai iskasinejau…db Diablo 3 nusipirkau, manau bus ka veikti kuriam laikui, per diena po kelias valandas pats tas Šypsena

Dark Souls niekada nežaisiu, nes kantrybės ir laiko tokiems žaidimams tik paauglystėj turėjau. Šypsena
Pillars of Eternity nusižiūrėjau ir aš. Old school, bet naujas.
Baldurs Gate man rodos biški grybo pripjauta su “pagerinta” versija. Steam atsiliepimus pasiskaityt reiktų.
Platformeriai niekada ypatingai netraukė. Nors Ori būtinai kažkada nusipirksiu ir sužaisiu.

Pas mane kazkaip reakcija reflexai nebe tie. Aisku kokio tomb raider neatsisakysiu. Dark souls 2 pasiemiau, speju niekada ir nepereisiu. Dar kazkaip ramesniu rpg uzsimaniau, kaip divinity, pillars of eternity, baldurs gate, reiks bandyt. O ten kokie platformeriai tai nafig. Sako ori and the blind forest labai geras, bet bijau bandyt.

O man atvirkščiai - norisi veiksmo žaidimuose dabar. Šypsena Tokius iki paryčių galiu žaisti.
O lėtai besirutuliojantys po valandėlės jau pabosta.

Zaides bet turiu liguista nora viska turet ant steamoCha cha man rodo origine as turiu juos. NFS tai tikrai noriu, nezaides to, o ten criterion kurtas, turi geras but. ME tiesiog perzaisciau, patinka scifi tik su protu, nu toks kaip ME.
Simuliatorius dar pradejau pirkt, tai jau rodo senatveCha cha farming sim 17, pure farming ir farm expert 17 laukiu, dar fernbus simulator. Kazkaip relaxuoja labai tokie visokie.

  1. akumas (labiausiai tiketina)
  2. motina (mazai tiketina)
    http://www.howtogeek.com/217010/how-to-generate-a-battery-health-repor
    t-on-windows-8-or-windows-10/
    sita prasuk jei netingi pamatysi situacija

Jeigu nežaidęs - imk. Nors nežinau, ar tau Sci-Fi patinka.
Man antra dalis geriausia buvo.

UncleIstvan, baterija. Nebepaveža didelės apkrovos.
Ar čia būtent po serviso šitas dalykas pasireiškė?

Akumas?
Galvoju mass effect abi dalis uz 7,5€ imt ar neNekaltas siaip ea zaidimu neblogu yra, hot pursuit, jade empire reiks pasiimt kai akcija bus.

toks offtopicas bet.
persirašiau win8
nunešiau laptopa į remontą, kad pakeistu pastą ir prapustų dulkes.

akumas šiaip laiko kokių 1,5h.
bet jeigu įjungiu žaidimą, neįkišęs maitinimo į rozetę, kuris reikalauja daug resursų baterija miršta per 5 sekundes.
įjungus pc iškart rodo 0%
jei jungiu kažką paprastesnio tai dar galiu pažaist 40-60 min.
any ideads? Cha cha

Jo, kaina ir mane suglumino biski, kazkaip nesitikejau kad tokia bus…

Tai sake su kitu updeitu bus bazes. Zodziu 60€ full game, bet matosi early access stadijoj. Siaip toks zaidimas jau turejo turet visus features uz tokia kaina, o ne dadet juosJuokiasi

Na, kaip jau minea OT temoje, mano galva perdetas reikalas sitas zaidimas, as daugiau triju valandu neistempiau, nors esu Minecraft fanas didelis…is esmes galima sakyti kad jis net ne online nors ir losia daug kitu zmoniu, galvojau kad bus sansas sutikti kita zaideja, ir galesi su jais be/kariauti, o ne su AI ir NPC po kolkas kiek maciau bbs net ne craftingas, nu ok, padauzai uola, geles, surenki materialus, ir vezi arba i stoti priduoti, gauni saibu, ir kazka perkiesi, bet to pirkimo tikslas kaip ir tuscias, na patobulinsi laiva, ir ka, eisi saugoti konvoju kazkoki nuo puolanciu AI? suprantu kad tai sandbox stilius, nu bet neturi tokio sarmo jis, kaip pvz tas pats Minecraft, bent jau man…butu nors koks home world tobulinimas, ar kad galetum kokia baze savo statytis, kosmine stoti, kuria galetum tobulinti, daugiau laivu turetum ir pan, tai sakyciau butu tikslas kazkoks, o db net nzn…gal reikia ji daug ilgiau palosti, bet as neesu is tu, kuris turi sukandes dantis zaisti xz kiek, kad zaidimas pradetu patikti (gal) kazkada…gal veliau reiks duoti antra sansa kai visiskai nebus ka veikti…

Texturos kaip PS3 zaidimo Cha cha bl 60€ uz toki zaidima Juokiasi

Pažiūrėjus kelis streamus tai labiau primena Next Mining SimulatorŠypsena

Tikrai turi. Viskas visuose portaluose ka maciau pastaruosiuos pora menesiu buvo no mans sky. Pinigu buvo daug sukista.

Sony

As del bf1 ne del reklamos svaigstu, tiesiog noriu online fps kokio be cs go. Tai jis man is treileriu patinka kol kas, o ir reklamai maziau pinigu skirta turbut uz nms. Taip nms reklamai skyre daug pinigu, paskutinius menesius visur tik jis figuravo, visur pirmuose puslapiuose. Net per lt zinias ji reklamavo. O gavosi nusivylimas. Reklamos galia stipri. Nu kad reklamai bent kelis kartus daugiau isleista tai faktas.

Pakelus resolucija nasumo problemos daug maz issisprende.
Kushliau, vietoj taves as patyleciau apie reklamos galia Mirkt ar ne tu ten svaigsti apie BF1, ir koks jis gal geras bus?
Jo, 5 zmoniu dev komanda turi tuos 30milijonu reklamai. Epine logika, epine Mirkt

Zodziu zaidimas perkamas tik del reklamos. Reklamai turbut skirta kokia 30mil, o developinimui 2mil. Nei kiek nenustebciau. Vien blogi atsiliepimai, visiem po poros valandu pabosta jau zaidimas, ten tik grimdas daugiau nieko. Zodziu metu failJuokiasi bet matom reklamos galia, kaip 20€ zaidimas parduodamas uz 60€ be problemuCha cha

vienas vienas skraidai, kiti ten NPC yra. Planetos tikrai ne vienodos, nereikia cia skiesti.
Vienintelis minusas tai performance’as. trukcioja viskas kairen ir desinen. viska ka randi uploadini, uz tai moka in game valiuta, ir visa tai dedasi i duomenu baze, kuria gali berods visi prieiti. kitu zaideju sutikti tikrai dabar neimanoma bus, nes esi limituotas kiek galiFTL naudoti. as netycia viena kart panaudojau ir kuro nebeturiu, reik susikonstruoti cell’es. cia panasiai kaip minecraft, tik daug didesniu apimciu.