STEAM klubas, akcijos, nickai ir t.t.

Free žaidimas http://steamcommunity.com/app/532840/#scrollTop=0 horror point&click.

Pradėjom. Gerai

bene nustojot visi geimint kad tema miršta? Cha cha

Čia jau toks realizmo settingas. Nieko nepadarysi. Nuo rugsėjo dar extra hard režimą įjungs. Cha cha

baudos brangios Cha cha

Labai skiriasi. Žaidžiamas, bet man nepatiko.
Su RA2 daug laiko praleista. Šypsena

Ech nostalgija senesnem dalim http://store.steampowered.com/app/17480/ o kaip sitas? Labai skiriasi nuo tu senienu?

Is vis kazkaip geri atsiminimai apie tuos senovinius strategy zaidimus, kur statai namukus ir gamini kariusCha cha dune, warcraft. Bet itariu cia tik nostalgija…

Bėdos su jų servais arba internetu?

Blin sian steam zaidimai kazko letai pasikrauna. paspaudi ant desktopo iconos ir lauki kokias 5-10 sekundziu pakol ismeta steam ta langeli "preparing to launch". :confused:
Patikrinau cpu naudojima, niekas nesinaudoja, paziurejau ram, irgi niekas neissoka, disko naudojima, irgi nieko. net prasukau ta SSD, kuriame zaidimai yra sumesti per crystal disk, irgi nera jokiu nesamoniu. Jovals kazkoks.
restartavus steam, jis pats uzsikrauna po gan ilgos pertraukos.
paleidziant tiesiai is steam uzsikrauna viskas kaip ir priklauso :confused:

As tai del mass effect controlleri nusipirkau, galvojau atsiputes pirma ir antra dalis pereisiu. Prijungiau, patogiai isitaisiau, pasileidau zaidima ir ziuriu, kad nepalaiko controllerio… Kanda tai taip dabar jis ir dulka po stalu.

jo, po tiek metu, jis visdar neblogai eina. Atsimenu ant ps3 100% perejau, poto antra kart vel del kazkokios priezasties variau viska Cha cha ypac jei yra chebra, tai vapse liuks daryti challenge visus.

Lotuliukas meshqi

The crew neblogas, jei tdu zaides, tai panasus.

Tai kad koks antras golfas realybėje ne kažką kainuoja. Juokiasi

užsinorėjau kokių lentynių.
kažką pan į underground 2 kad mieste su golfu pasivažinėt.
ką pasiulysit?

Nespejau mass effect pasiimt, kazkaip susiviete kad iki pirmadienio akcija. Uztad dabar ea racing zaidimam akcijos. Kas burnout paradise neturi, tai butinai prigriebkit, ziauriai geras zaidimas.

Tai dabar 5€ akcija tas bf4 origine, bet px neimsiu. Gal access porai men pasiimsiu ir bus gerai. Anyway man sp zaidimai labiausiai rupi. Kazkaip itariu ir liksiu su cs go. Aj dar r6 siege pasiemiau. Tai bbz. Overwatch realiai gera investicija, zinant blizzardanjie supportins zaidima metu metus ir zaidzianciu bus.
Kane and lynch collection se store 1€ kam idomu.

Tai vat as bf ir turejau omenyje, gi man rodos ir bf4 norejai imti kai paduos visus dlc kartu, BF1, Overwatch Cha cha as tai senokai supratau jau kad reakcija nebe ta pas mane, kai 5 karta is eiles atsiguli nesuprates is kur nusove Cha cha

Is casual man labai 12 labours of hercules patinka. Trumpi jie bet jau berods 5 dalys yra ir pigiai jie daznai per akcijas buna, po 50ct ir pan. Dabar kaip tik akcija yra. Ziauriai uzkanliuoja ir zaidziu kol nepereinu. Dar labai geri abu hero of the kingdom. Match 3 tai huniepop liuksCha cha

aš perėjau dark souls II main story be jokių summonu. nei npc nei playerių.
pramokau visai. ir pvp ejau lošt net.
DLC jau kantrybės nebuvo 1 lošt ir žiūrėt kaip ten vieną bosą užmušt, nes visai nesigaudavo Cha cha
tai jau dlc lošiau su playeriais.
bet tik 1 dlc iš 3 perėjau ir užmečiau.

ME labai geras.
bet antro dar neperėjau

o dabar pradėjau lošt kažkokius casual geimus Cha cha

match3
http://store.steampowered.com/app/329110/
154 hours played Juokiasi

O ka as is fps zaidziu? Cs go, kur matchmakingas yra, tai pusetinai einasi. O vat kokio bf1 ar overwatch bijauCha cha csgo tai tu zinai kur taikyt dar priesui neislindus gi.