STEAM klubas, akcijos, nickai ir t.t.

Neėmiau nei už dyką.
AC man kažkokia atstumianti serija.

Bent šiaip nemokami žaidimai - liuks dalykas. Epic’e visai neblogų padalina. Gerai Tik pats klientas gavno totalus.

assasins creed syndicate chaliavas epic store, paemiau, nors jauciu gyvenime nezaisiu Cha cha

Rockstar atsibudo, pridėjo achievementus GTAIVJuokiasi

campaign sueis tada AoE Mirkt

Neee, mp tikrai nelosiu, neturiu laiko grindint, fortnite vienintelis mp zaidimas siuo metu, kitu tik campingus einu, ir tai menesiais uztrunka

tas naujas editionas visai neblogai atnaujino zaidima. paziek keleta youtuberiu, ka sneka. MP jei losi, tai susitaikyk su mintim, kad losi pries tuos, kurie losia zaidima nuo pat jo isleidimo laiku (originalaus zaidimo), kas diena, kaip kushlius sake po 16h per diena Cha cha

nu siaip atrodo man visai nieko, bet labai i settlers panasus, ir i OAD kuri as turiu ant linux, tai tas isvis free, o settlers uz 9 eur pirkau, tai cia gal labiau klausimas butu ar tas age of empires tikrai toks idomus, jei pazaisiu ar nebus gaila euru Cha cha

Nu jeigu sp žaisi tai kodėl gi ne. Jeigu mp, tai sėkmės ten žaidžiant prieš tuos kur po 16h į dieną kapojasi.

As RTS irgi nebezaidziu Cha cha anksciau labai megau, bet jau nebejaunas tokiems dalykamsCha cha Age of Empire losiau dar campaign.

Jeigu laiko ne marias turi - manau nelabai.
Aš neseniai World in Conflict pabandžiau (savo laiku buvo geras). Supratau, kad nebeturiu kantrybės aiškintis ir prisiminti visų klavos shortcutų, unit stat’sų ir t.t.

As niekad nezaides Age oF empires, ne vieno karto, ar apsimoka pirkt db definative edition ?Cha cha bus man idomu, ar cia tik tiem kurie orginalu zaide ?Cha cha (mano tokio tipo zaidimas buvo Setlers 3 )

Tai tose šalyse tiesiog VC negali pirkti, bet palyginus jiem centus kainuoja ten nes pora mažų šalių. Man atrodo nyderlandai ir belgija.
NBA vistiek pagrinde JAV. Dar kiniečiai labai mėgsta. Nu ir tokios kaip lietuva turbūt. Rusija gal kažkiek, serbija, ispanija. Bet didžioji dalis pajamų iš JAV eina. Pažiūrėk NBA 2K youtūberius, visi amerikonai ten 100%Cha cha

bet yra kiek zmoniu dar, kurie sako, kad cia px, gi seniai jau lootbox yra zaidimuose, nera skirtumo Cha cha Cha cha
I akis kisa slot machine ir jiems nera skirtumo. Cia tipo jie juokiasi is musu visu. Gi kazkurios salys gi ismuse per teismus pinigu is EA ar 2K del tu lootboxu ar ne? Tipo nusprende, kad tai gambling, kai EA ir 2K sake, kad cia ne gambling. Tai dabar jau px jiems, prisipazino, kad gambling yra ir net nebando slepti Cha cha

Dirt rally steam for free https://www.humblebundle.com/store/dirt-rally?linkID=&mcID=102:5d6700b
3c144a864f83ffeb7:ot:56d8dfdc733462ca895bed24:1&utm_source=Humble+Bund
le+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2019_08_29_2019_08_29_Summ
erSale&utm_content=Banner

tai o jei as noriu tiesiog my carier pazaist su visom galimybem uztenka ta cd key nusipirkt ar ne?

https://www.g2a.com/nba-2k19-steam-key-europe-i10000169574002

Steam store vis prasčiau ir prasčiau veikė kasdien ir paskutinę Sale dieną buvo apogėjus… Jau galvojau šian queue visų peržiūrėt nepavyks, nes net ir po 23 val. dar klaidas mėtė. Bet kažkokiu būdu visgi užsikrovė paskutinė trečia šiandien. Dar eidamas į inventorių pagalvojau, kad galėtų paskutinė korta būti foil, nes tik vieną gavau pačioj pradžioj. Ir gavau foilCha cha Uždirbau 10 centų paskutinę dienąCha cha

Pasiskaičiau atsiliepimus, tai nusprendžiau, kad vertas. Jis tiesiog kitokio principo nei ps, ar x gamepadai. Manau, kad kaip už 30€ tai tikrai vertasTaip
Dėl tavo kažkada buvusio klausimo dėl pajungimo Steam Link. Su mano wi-fi grajint praktiškai neįmanoma. Pajungiau ant laido, tai viskas Gerai.

retokai užsukdavau į bangą paskutiniu metu. Tai gerai kad viską pats išsiaiškinai. Atvežė palyginus greitai, kontrolerio nepirkau, naudoju 360 ( priedo ir PS4 plugandplay Šypsena ). Kaip pats kontroleris vertas pinigų?

Ka cia man Steam peza. Tipo visdar kortas sako dalina uz queue perziurejima, bet istikruju neduoda :confused: nors sako, kad vo dar kart perziurek dar gausi korta Cha cha

gal sumažės shovelware