sportine ir nesportine

o sportines karves buna? Valio as uz bmw ekonomija Apkabinimas

vinai - su parasiutu… ar parasiuta pamirsai? Cha cha

doktors Taip jo. blia, kai su telionu bandziau fotykt, tai nx, i kadra netylpai Piktas

buvo parasiutas, is 3.5 km aukscio, sake dabar dar nori Apakęs

pirma vedybiniai metai Paplepėkimmatyt gers raugs,kad tiek ilgai niekas nejame VINo,man kita vasara berods 10metis…jei dagyvensim Cha cha

yezau - o kam dr telewponu fotkinai?sau, atminciai? Cha chaVIN’ai - Gerai. uz pusantros savaites einu i vestuves. blin, reikia organizuoti bernvakari draugeliui… ka sugalvoti??? gal kokiu patarimu ar is savo patirties?..

ajiezus>as tavo metu uz tave lieknesnis buvau,paziuresim kaip tu tilpsi mano metu Užsispyręs Cha chaas bent jau praejusi 10mmeti maitinausi plius minus ok maistu,nebuvo jokiu E,o tu nuo jaunystes vaistus sumaisytus su maistu valgai Cha cha

Juokiasi spalio 5 man - 2 metai jou

dr002™, koks raugas Kvankt? kartu jau 8-9 metus buvom , susikomplektavus privalomus normalaus gyvenimo atributus apsivedem

dr - man trisdesimtmetis ant nosies, nu ty kitais metais. bet tai dar apie vedybas Ne

5er ir 3er tik universalai Geraibl aš galvojų ko tau trūksta, ogi ragų Gerai

huntero>ka ten daug organizuot,diena imat pirtele,olaus siek tiek,saslo,vakare einat i kluba,uzsakot uz 200lt sokeja gera,kad ana palaikytu uz desrigalio i viskas Gerai

huntero - kad pasidalyti su dalIwejs. Del bernvakario - dYdeli kryziu, pora botagu, tegu teNpia per vilniaus senamiesty JuokiasiDoktors - jo, pilnai sutinku. Siandien pvz pusryciams suvartojau: batono kunpelio 1 tab Mydocalm, 1 tab Neurorubin 1 tab Dolmen Pavargęs

VIN>tipo jei butumet neapsizAnije,tai nebutumet susikoNplektave nieko? Nekaltas

1 tab Mydocalm, 1 tab Neurorubin 1 tab Dolme kas cE? as plia kiek save pamenu,tai realiai negeriau jokiu tab.nebent ryte jei galva trata po pjankes ir tai dazniausiai 50ijoblinu.

dr002™ , gyvenimas nenuspejamas ir nesuplanuojamas

doktors - nuejau 4ni pas doktorsa, ta israse siuntima pas neurologa… siandien varau i rentgena Cha chaRealiai - vienas stuburo slankstelis spaudzia nerva, ko pasekoje - “Radikulopatija”… vienzo… setadieni “radikulitas” surakino nugaros apacia, kad bbd kaip skauda - tai vat geriu jau pora dienu - kad normaliai paeiti galeciau Cha cha

kas gali is telsiu pripuciama baidare parvezti nors iki siauliu?

yezus - cia Klp…ner to kryziaus kur tasyt. hmm. ka sugalvot…

ajiezus>kaip tik ana savaite isoperavo zm pusbratki,stuburo isvarza,plia surakintas jau visas buvo,tempe iki paskutiniuju. sake akys prasviesejo,gaus metams berods invaliduma