sportine ir nesportine


sportine ir nesportine

kuria imat? Klasta

ctv.lt/video/sapro_ikrai_paklausti/autoplay.1viena pabliadiam kita su seimyna Cha cha

kur kuri?

nu kaip kuri,visgi audi ir su S zenkliuku is gamyklos Klasta

bet klasikinis sportinis automobilis yra RWD Cha cha

katroj bakas pilnesnis?

cu>pas aubo du bakai Apkabinimaspas mane apie 35ltr mazuto baur>bet visi sako,kad man ziema bus pzdiec Cha cha dabar mastau,ar viena klt isleist padangom,ar uz 500lt nusipirkt ziemai civika su visom zieminem padangom Cha cha

pyk nepyk, bet tavo petakas negrazus, slykstus sitie universalai Veee

under>as nepykstu,todel ir pirkau subarika ar sita touringa kad runkeliams negrazus,cia viskas ok,as visada perku tai,kas lietuviui Veee Gerai

ta BULKE arba ta Gofla Valio

da nu nafik. man kaip tik, bmw 5er’is universalas labai Apkabinimas . nors… visgi ne audiMirkt

huntero>as pvz net nesvarsciau sedano 5er,jei sedanas tai man asmeniskai geriau be izoliacijos ir is rytu Gerailabai svarstau del ragu uzdejimo,imanoma gauti uz gera buteli,kuri kartu isgertume,bet dvejoju,lyg ir reiketu,lyg ir nebutinai,dx ardymo

ok, pabusiu “runkeliu” tada Žliumbia su sedanais tai viskas ok Gerai Gerai

na duotuoju atveju (bmw 5ukas), tai ir sedanas gerai ziurisi, jei neusunesiotas koks. o va tarkim mb, tai tik sedanas… senesni universalai nekaip ziurisi…

under>nepriimk asmeniskai ta runkeli,tiesiog norejau pasakyti,kad man smagu,kad masems nepatinka Taip

dr - masems nepatinka ir pvz multipla… bet tai nereiskia, kad ja butinai reikia pirkt ;D

imciau golfa, bo ten jo priekaboj - putu polistirolas - siena dar apsisiltinciau namie Cha cha

huntero>sedanas yra sedanas,lyg ir viskas ok,bet kai su vaiku buvom isleke i turistini prie ezero,pazvejoti,lauziukas su naciofke ir kai reikejo miegoti bagazineje kaip lovoje,tai pasaku pasaka,ypac kai nakti liutis pliaupe,atstoja palapine 100% Apkabinimas

nu man tai pajibat, svarbu paciam patinka Gerai