sportine ir nesportine

universalas be zodziu praktiskas daiktas. grozis, dizainas - cia jau kaip kam…

dr - nafik tie ragai? as darbe daznai naudoju, kopecias pervezt prireikia. o siaip… nelabai isivaizduoju, kam daugiau juos naudot… dviraciam yra laikikliu prie galo tvirtinimui, o daugiau ka ant stogo vezt…

under>nezinau kiek tau metu,speju iki 24-25,kai man tiek buvo,gal ir man universalai Gerai Blogai,prie ju reikia priaugti,va sharas tai ankstyvas subrendelis Cha cha

huntero>realiai TIK del grozio Cha cha

dr - sharras… na kad jau i 500ini bangini ar koki mb jis jau dairosi… kazkaip keistai isvis masina renkasi. nu jo reikalas Šypsenakoks ten grozis is tu ragu? a vyra ragai labai “puosia”? Juokiasi

pOsia pOsia Vyrasragai,tai zenklas,kad zmona turi grazia Juokiasisharrs jau bangos nori,plia tas po sportines bulkes nukvako nx Cha cha

kam vienam/nu dviem, jei su Moteris - banginis? nu niekaip nesuprantu. jei ten seimyna didesne, daznos tolimos keliones (tolimos, tai ne 300km…), plius dar kazkoki imiza formuoti reikia, tai gal limo klases auto ir tinka. nu bet vaikiui 24 ar kiek ten metu banginis… nu nzn. tinmasiausias koks bmw 5ukas, aude a4 ar pan.

gerai cia dakataras skelia, BMW masina kuri masems nepatinka Cha cha nebent tos mases jau emigravo o kas liko tokiu neiperka

as ciupciau 320d 110kw/330d touring/sedana ir viskas Gerai,o jei traukia prie didesniu,tai 5er,arba C klases mersiuka

VIN’as>glusiau touringas,o ne sedanas Juokiasi

jau dvi smaros klause,nx man touringas,po kurio laiko kai lipa is bagazines atsakau,kam man jis Cha cha

nu 330d naujesnis nemazokai kainuoja… blin ~20t lt biske daug. va koki gyva 2001m 530d universala mielai pajamciau… bet kolkas uzteks ir darbinio passrato. tas buvo pradejes dumais spjaudytis ir pan. diagnostika rode su oro srauto matuokle: open or short to ground kazkoki puliu. susiradau senaja matuokle (keista pries pusantru metu), papirkau is eolto purskala kontaktu valymui kazkoki, supurskiau senaja matuokle, igrudau ir vualia, dumais nebesispjaudo kaip drakons, trauka geresne vel. vienzo esu meistras Gerai Juokiasi

dr002™, tesliau suprantu kad universalas, marke juk ta pati ir nemazai matosiu piemenu uz ju vairu greiciausiai kad is tevu pasieme

uz 13-14klt be problemu Taipna aisku nebus kaulu kauls,bet bus posvaris. as ieskojau dauzto,bet bbi Špyga

tesliau Vau!paziurek liurbiau i save Juokiasi

VINai - jaunu pacuku uz unversalo vairo nepamatysi beveik…nebent masina pirkta su tevu, gyvenanciu rajone, pagalba ir naudojama prie ukio taip sakant. lakunai perka sedanus arba kupus Šypsenabeja, VIN’ai, neuzilgo metines, vestuviu metines ania? kaip pirmi vedybiniai metai? Šypsena

Juokiasi teslius Juokiasi

ivarys man boicai koNpleksa Užsispyręs Juokiasitiesa,niekados nesakiau,kad kuds esu,nu bet tiAslius…

Audi !!! !!! !!! Gerai

huntero, viskas ok su vedybom, metiniu proga dovanojau suoli su parasiutu laisvo kritimo Gerai