Spiningavimo varžybos- pokalbiai apie VISKĄ

Visi žino, tame tarpe ir operatyvininkai, kas tai daro, kur tai daro, ble, susitvarkyt negali. Buvo tas Vaižgėla ir pasodintas, kas iš to. Kažkada jis net buvo Šventosios kažkokios artelės vadas, pra3,14so viską. Žiemą jo pristatytą po kelis šimtus ragatkių (vėliavėlių), dzin…
PiktasKandaKiaulė

nu blyn negasdink, gal tu Afrikoje gimes? kaip taisykle, 1 mano nakvyne prie lauzo buna geguzes 1 savaitgali

kaimynas man pasakojo pries kelias savaites, mate Elektrenuose kap tempe ledus didelius maisus iki auto

Pakutinėmis žiniomis savaitgalį respublikos mastu žinoma (Vilniaus operatyvininkams taip pat) mėlynanosių išsigimėlių UAB"VAIŽGĖLA IR CO" paėmė tinklais 115 lydekų (neišneršusių), virš 100 kg kuojų ir šiaip visokių gėrybių. Bijau, kad esant tokiem tempam, varžybas renkite kur nors kitur, bo Elektrėnuose bus tik ešeriukai ir saulažuvės (pastarosios ne itin plėšrios). 3 damba (čia tiems, kas žino) keliomis eilėmis taip pat pertverta. Karoče: nerškit žuvelės, mes jus labai mylim.
P.S. Vilnius jau žino, matysim…LiūdnasPiktasKandaIgnoruojuApakęsVeee

Sušalsit, vyryčiai, nepadės ir TaurėTaurėTaurė

nu tai as ir siulau 6 val starta daryti
beje, manau atsiras grupe, kuri vaziuos is vakaro

kurioj vietojIgnoruoju jos žadintuvus turi? KandaKandaKanda

Lydekos pradeda kibti nuo 7 ryto. Bent man taip.

koks gali buti sarasas, kai dar maziausiai menesis laiko liko???

jei spiningauti, tai keliuos taip kad brekstant jau buciau ant vandens
jei su donkem, tai paprastai is vakaro vaziuoju

[quote]
kukoc rašė:

O kelinta tu kelies į žvejyba? Aš 3:00 ir dar ankščiau jau būnu vietoje už 40 km (nors dažniausiai iš vakaro). Ką aš čia šneku…jus gi spiningistai, vietų nereikia užsiiminėti…

NeLiežuvis

Tokio serviso mūsų kaime nėra (nebent super mergaitėm JuokiasiJuokiasiJuokiasi)

NePiktasBlogaiIgnoruoju

[quote]
vytia rašė:
tu ka sdurel 12 varzybas pradeti?
veliausiai 6:00

Tai ka tu man siulai keltis 3:00 nakties susirenkam 5:00 ryto. Pasiruosimas. Valti prisipust, spiningus susidet, viska suderint. Gerai jei prie pat ezero gyveni, bet kai kuriems zmonems dar vaziuoti iki zvejybos vietos reikes.

cia pajuokavo turistux

tu ka sdurel 12 varzybas pradeti?
veliausiai 6:00

[quote]
kukoc rašė:

  • 12:00-18:00 varzybos

Dar nera nuspresta kur vyks varzybos, galutinai. Jei daugelis nepriestaraus del elektrenu tai gerai ir tenai. Zodziu man nesvarbu koks ezeras, tik prie juros krasto nesiruosiu vaziuoti, bo toloka siek tiekNekaltas
Elektrenuose kiek zinau valti sunku issinuomuot. O su nakvyne irgi ne kazin kas. Bet as ruosiuosi veztis palapineLiežuvis Nors Girtas nesvarbu kur miegot, galima ir masinoj.

Geguzes 10d-dar per anksti bus,nes ledai tik spes nutirpti,o gal dar nenutirps???BaisuBaisu

kaip del nakvynes, del galimybes issinuomoti valti

ot suudaimyyzalai nei kartelio nesilankiau prie Elektrenu mariu, net vandens ju nemaciau, nelabai ten mane traukai, bet jei nuspresit - ka padarysi - teks tyra, skaidru dzukijos ezerelio vandeni iskeisti i nezinau ka… Privalumas EM - teoriskai ten lydekos aktyvios anksciau taps.

Varzybu data GEGUZES 10d. Sestadienis.
SVENTES PROGRAMA:

  • 10 val. renkames (vieta reikia nustatyt)
  • 11:30 dalyviu registravmas
  • 12:00-18:00 varzybos
  • 19:00 apdovanojimai irAlusAlusTaurėTaurėAlusGirtasGirtasGirtas