Spiningavimo varžybos- pokalbiai apie VISKĄ

Keista iš ryboko girdėti “anksti keltis”
Nekaltas

Ka su jumis padarysi, blyn reiks ir man anksti keltis, arba greiciausiai kad pribusiu is vakaro ar bus kas man palaiko kompanija?

tai dabar jau 6 svinta

siulau varzybas nuo 6:00 iki 19:00
kas kada nori, tas tada pradeda
mes su Velniena pradesim 6:00 Šypsena

9.00 - nesamone, tuo laiku shvis apie 6.00, susirenkam bent jau kokia 7.30 blyn…

man rodos neverta kolkas labai gincytis, matysim kokie bus orai - silta, salta, apsiniauske ar giedra, pagal tai galesim ir laika nustatyti

Tai ka tu cia dabar siulai? Puse zvejoje ryte, kita puse paskui?Apakęs

nu, kam problemos atsikelti, gali zvejoti diena

O tai kuom blogai ant pietu? Niekur neskubedami atvaziuotumem ant 9 val. dar pora val minimum iseis ant taisykliu derinimo ir panasiai. Nereikes keltis nakti ir varyti ezero ieskot, atvarysit neissimiegoje, paskui ikalsit Alus paskui Taurė ir ir nulusit ant pietu. Geriau kaip balti zmones susirenkam issimiegoje, vakare baigiam zvejoti, atsigeriam Alus ir Taurė ir ryteGirtasApkabinimasGirtas

vycka išprotėjęs, jis gali visai nemiegot ryte Baisu. Geriausia pradėti nuo 9 valandos. Tik alkoholikai geria nuo ryto ankstaus.

As i darba vos atsikeliuŽliumbia Taigi geguzes menesi dar naktys ganetinai saltos. Ne sapalu, ar salaciu varom gaudytiApakęs, kam taip anksti? Pavasari lydekos megsta siltesni laika ir daug geriau kimba po pietu o ne austant.

pritariu

[quote]
vytia rašė:
tu ka sdurel 12 varzybas pradeti?
veliausiai 6:00

Siulau nuo 6:00 iki 14:00 val.!!!

Dabr geriau tau ir nezinoti, nes vistiek uzmirsi, priminsim kai jau daiktus busi susikroves

jei kas manes paklaustu - Elektenu marioms ne, lai lieka ezeriuks Varenos rajone, jei nieko gero nepagausim, tai bent jau gamtoj pabusim, o ne priemiestyje kazkokiam. o atstumas iki Vilniaus tas pats.

Koks tas ezeras ir kokiam rajone? NeprisimenuNekaltas

is kur cia dabar tie Elektrenai islindo? juk buvom sutare del ezero

Elektrenuose pernai dalyvavau spiningavimo varzybose. Pirmos vietos buvo uz eseriu kibira. Zodziu su lydekom ten tikrai ne kas, bet ir skustis labai negali. Galim daryti ir kokia kitam ezeriuke, jeigu galvojat nuomoti valtis, pirti. Del kibomo geguzes 10d tai nedideliam ezere butu pats tas. Saltis traukiasi, taip kad ledas kita savaite turetu istirpt galutinai.

Viena karta esu pavasari spiningaves Elektrenuose, nepatiko man tas telkinys ir kibo tik 300g peiliukai… Vejuota diena is vis sudetinga ten bus spiningauti…Valciu nuomos nerasta.
Man priimtinesnis yra mazesnis telkinys. Anksciau siulytas telkinys turi privalumus:
nakvyne,
saugomas parkingas,
normalus maistas uz normalia kaina normalioj aplinkoj (gerimu kainos irgi normalios)
valciu nuoma,
pirtis,
daug grazesnis nei Elektrenuose landshaftas.
Minusas - Elektrenu telkinio vanduo anksciau isils ir kibimas peasides anksciau.
DATA - gal vertetu data perkelti i 17d., 10-a gali buti dar per saltas vanduo, nera aisku dar ir su lydeku zvejybos draudimo panaikinimo data, jei ledas laikysis dar pora savaiciu ar daugiau gali buti, kad draudima gali atkelti netgi i geguzes menesi nors nelabai tikiu, kad iki 10 d.

negali susitvarkyti… matyt neapsimoka