Spiningavimo varžybos- pokalbiai apie VISKĄ

Šviečia nakti, šviečia diena, Elektrėnų žiburiai…Laimingas
Reikia skubiai ieškoti spiningo (aš gi nespiningistas) ir pirmyn į amžiaus varžybas LabasLaimingasTaipGeraiTaurėAlus (MoterisNe)

o nakvynė ir tūsas, pas Sadyvrą fazendoj LabasTūsas

Vytia, ar jau darai sarasa?

Sutinku as del elektrenu, ar visiems tinka?

taigi jau buvo nusprestas koks tai bus ezeriukas ApakęsPavargęs

TaipGeraiTaipGeraiTaipGeraiTaipGeraiTaipGeraiTaipGeraiTaipGeraiTaipGeraiTaipGerai
Taip

Reikia sarasa pildyti jau dabar, po truputeli rasant kas dalyvaus. O likus savaitei turi buti viskas suderinta. Gali man net netekti prie interneto priisest paskutinem dienom, bo atsils orai prasides darbymetis, tada reiks labai greit suktis.

varžyboms rekomenduoju Elektrėnus Gerai.

jei bus sveikatos, galesi sekmadieni visus apgaudyti Šypsena

O aš iškart prisipažįstu, kad atvažiuosiu tik į vakarinę Girtas dalį, gal dar ant kilogramų skaičiavimo spėsiu, nes šeštadieniais dirbu. Taip kad labai toli nenusibelskit Labas

sarasa manau verta pildyti likus savaitei iki varzybu

Taisykles bus galima galutinai suderinti ir diena ar dvi pries varzybas.
Butu gerai, kad Vytia ar kas kitas pabandytu padaryti sarasa dalyviu. Is musu puses bus trys neprofesionalai - SMIK, as ir dar vienas kuris pastaruoju metu diskusijoje nedalyvauja.
DATA - reiketu pagalvoti apie data - pirmas geg. sestadienis man panasu, kad beviltiskas,nors ka gali zinoti. Antras - orai turetu buti geresni, vanduo labiau isiles…

manau teks kartu pazvejoti Šypsena

Vis NS (ne Naujoji Sąjunga), gal amžinas

KandaIgnoruojuKandaIgnoruojuKanda

naktinis sliekas tegu valdo savo kate…

Tai reiškia, kad jūs abu esat zombiai, kuriuos valdo koks nors NaktinisSliekas…Baisu

Visai nesvarbu, svarbu gera zvejyba

AlusAlusAlusGirtas

As tik klausiu visu nuomones, kad nebutu veliau jokiu neaiskumu.
Tai varzybu taisykles, nustatytosLabas
Jei dar norit ka nors keisti, tai sakykit dabar, paskui bus veluLabas

Antras kartas kai tą pačią min. sutampa nuomonės, ką tai galėtų reikšti?

ApakęsLabas

Kodėl tokia prasta nuomonė apie likimo brolius? Nejau tau taip svarbu tas priziukas?

Ne

manau paliekam sazinei kiekvieno