spalva

mano tai sienos rausavai oranziniai geltonos! ryskios tokios… man tai patinka, kai kambarys ryskus buna, tuomet smagiau gyventi Šypsena

lubos rusvai nudažytos, sienos dveijų spalvų ; dvi šviesesnės žalios . dvi tamsesnės ;] o grindys šviesiai rudos Niam niam

jouda

mano kambarys tj melynas su geltona. puse sienos melyna, kita puse geltona. baldai melyni ir vaikiski Drovus man jauku ir gera. dar tapetai su tokiom zvaigzdutem fosforinem, nakty labai gera… ŠypsenaŽvaigždė

mano dabartinio kambario sienos baltos… bet siaip kai turesiu kazka nuosavo dazysiu skirtingom spalvom sienas… orandzine ir raudona… turetu but grazu

pas mane toks šviesiai rudas kambarys… tamsių spalvų nenorėjau Drovus mačiau labai gražų dalyką ir kitą kartą taip pati pasidarysiu… Tapetai su nuotrauka žmogaus. tai viena juostelę tokią norėčiau pasidaryti. arba tokią vieną juostelę nuo lubų iki žemės su tokia serija nuotraukų,kurios sukelia mieliausius prisiminimus Angelas~

Ka tik teko rinktis… Sienos tokios labai pereinanciu spalvu, nuo raudonos (bordines ir pan atspalviu) iki zalsvos…
O jei butu visai taip kaip noru, tai sienos butu tamsiai bordines arba tamsiai zalios…

mano kambarys yra geltonas,nes su tamsiom sienom butu nuolat tamsus Nekaltas o grindys rudos.visai neblogai atrodo Šypsena

esu patenkintas savo kambariu. ta kur langas - balta. viena juoda. o kitos tokios samanų žalumo.