spalva

Tamsiai raudona ir juoda norėčiau.

Kambarys šviesios melynos spalvos. Užuolaidos, baldai ir šiaip detalės derintos su geltona… Man patinkaBe be beMirkt

Pas mane psichologiskai korektiskas kambarys - sienos sviesiai geltonos tokios nelygios medziagos tapetai su mini kvadratukais ir auksinem juostom , miniatiurinem…

Grindys, tokios pilkai gelsvos spalvos kilimas, per visa laminita kambary, o uz jo sviesiai rudas…

Noreciau tai perdazyt kambary nes tapetai uzknisa, o dazyciau taip kad deretu salotine ir alyvine sviesios…

lubas irgi kaip nors kad nebutu baltos , o seip svajone, pasikviest grafiti meistra ir kad pripiestu ant sienu ir lubu…

kilima palikciau koki tamsesni, kad demiu nesimatytu, nes kambary visad valgau geriu, tai visad nuo ko nors nubyra ar nuteka

nu ka jus cia vaikai svaigstat.
Taigi ne mum o tau gyvent tam kambary reiks, aplink kokia atspalvi maloniau gyvent toki ir imk. klausineja dar cia.

Sienos - raudonų tapetų.
Gridys - beveik juoda kiliminė danga.
Esu patenkinta savo kambariu ir remontas vos prieš pora metų darytas. Nieko jame nekeisčiau.

tai as ir noriu paklausineti kokios kitu spalvos, gal tada ir man daeis ko as noriu…

mano : persikinės grindys,persikinis parketas,persikinės užuolaidos uxxx;]

dazyciau sienas neblukia bet ir ne labai ryskia geltona spalva!!!Gerai

dvi sienos žalios, dvi geltonos… Klasta

Pas mane yra dviejų spalvų- baltos ir žalios Kietas o man ir taip patinka Drovus

manau butu grazu jei kambarys butu orandzines ir juodos spalvos Laimingas

gelsvos sienos.ir man gražu ;]

oranziniai tapetai pas mane Šypsena bet dbr svajoju apie ryskias sienas, ir ryskiai zydras grindis! Tūsas

balta ir zalia tai visai nieko Gerai

pas mane šviesus kambarys. bet norėčiau ryškiai persikinio Niam niam jauku labai tokiam.

orandzines sienos…zalias kilimas…na man mano kambarys jaukus sawo spalwom…

viena siena raudona;>
o kitos ryskiai zalios;>
Gerai

sienos ir lubos zalios, dar pamenu spalvos pavadinima - queen anna Cha cha gera, rami spalva. kambarys pietvakariu pusej, tai tinka ta spalva. grindys medines, bet ant ju tamsus, margas kilimas. lova ir foteliai tamsesnes zalios, spinta ir lentynos, tamsiai rudi. siaip absoliuciai visos sienos ir truputis lubu ‘nukabinetos gyvenimu’, taciau jau kuri laika mastau viska nuplesyt ir uzsikabint pora geru paveiksluLaimingas

mano kambarys visas zalias, geltonas, raudonas ir sidabrinis

sienas nudazyciau swiesai(kad nekristu lb i akis ) ir pritaikyciau daug ryskiu detaliu!Gerai