spalva

spalva

kokia jusu kambario spalva? kokios spalvos sienas ir grindis rinktumetes savo kambariui? as niekaip neissirenku, padekite…

Dažyčiau kokiom šiltom spalvom, kad būtų malonu sedėti, kad akies nerėžtų Liežuvis

Mano tai oranzines Mirkt

Oranžinė,bo kambarys šiaurės pusėn,tiesioginiai saulės spinduliai patenk tik vasaros rytais i vakarais biški,tai oranžine šilda Žvaigždė

Noriu bišky pilkos, daug juodos ir trupučio raudonos Girtas

as tai niekaip neapsisprendziu, noreciau dvieju spalvu. Viena tokia lyg melyna lyg pilka… nu tokia… o kokia kita prie jos tiktu?

mano kambario yra tokia šviesiai persikinė, gindys - parketas. toks saulėtas kambarys, šiltas.

Dabartines mano kambario spalvos man nepatinka… Sviesios tokios - rusvos-gelsvos Šypsena Noreciau juoda-raudona. Manes kazkodel visai jos neslegia, nerezia akies ir pan. Šypsena

sienos šviesiai gelsvos, parketas gelsvas, durys gelsvos. baldai juodai/balti. lova oranžinėNekaltas

Buvo tokia tema.

Primena seriją “gotika” Šypsena

aj vienos sienos zalios kitos gelsvos:[

pas mane tai vienos orandzines kitos tokios margos ten geltona orandzine zodziu tokie burbulai… o siaip tai as rinkaus siltas spalvas kai remontavo ners norejau silto ir jaukaus kambario… Šypsena manau man pavyko… nes draugams pas mane patinka… ne vienas sako kadlb jauku…

piesineis Myliu

Pas mane tapetai tokie gėlėti, pastelinių spalvų, daugiau žalsvi. Šypsena Greit kelsimės kitur, tai ten turėsiu tokias geltonai-persikiniai-oranžines sienas.

o as tai nenoriu geltonu ar persikiniu,pas mus salione ir dabartiniam mano su broliu kambary geltona ir persikine, man negrazu…

as tj rinkciausi melyna Myliu arba geltona ;] rinkis tokia spalwa i kuria tau malonu ziuret ir kuri tau patinka ;] pvz tawo megstamiausia spalva ;]

na as tai dazudziau kokia keista spalva… Cha cha net nzn pats… kad issiskirtu… arba is vis vaikiskus tapetus uzsideciau… o butu geras… Liežuvis

mano kambario sienos elektrines spalvos… noretusi kazkokios kitokios lyg ir raudonos ir persikinesValio