soliariumai...

soliariumai…

ar ten lankotes??? ar jums patinka???
as noreciau pradet lankytis, gal galetumete patarti koks geriausias butu kaune??? ir kiek laiko ten reikia eiti kad atrodyt graziai idegus??? aciu uz atsakymukus…

nezinau …Ne

Geriausio nėra…Cha cha Yra vienas pigus, bet Turbo, o tai reiškia - geras. 100minučių - 60lt (iš visko, ką esu mačiusi, pigiausiaTaip). O yra kai iš birštono (berods… kur Mažoji Indija) gatvės suki į senamiestį, dešinėj pusėj dar neprivažiavus šviesoforo - ten ir kirpykla.

Labai smagus dalykas Gerai , isijungi dar muzikike, ventiliatoriu ir visas 10 minuciu pasijunti kaip karsta diena prie juros. Patartina vartoti kaip antidepresanta.

Nepatinka Ne, bet reikia Taip
Bet šiemet turbūt nelabai galėsiu Ne
Įdegęs kūnas yra gražu Taip GeraiGeraiGerai Cha cha

beje - kai antradienį buvau klube, ten transliavo įvairius koncertus, ir rodė madonos koncertą… tai ji buvo balta kaip sūris, o atrodė visai niekoTaip

Žinau Taip, kad dabar nemadyyynga Ne … nesveeeika Ne
O man vistiek gražu GražiGeraiGeraiGerai … Va

Is tikruju buna zmoniu, kuriem tinka balta oda. Bet man labiau kazkaip imponuoja nuskrudes kunas, aisku iki tam tikro lygio, persistengt nereikia

aš einu ir man labai patinka, aišku dar nesu ruda kiek norečiau, bet jau gražu Mirkt TaipTaip kai suvartosiu visa 100 min. doze turetu buti visai nieko Šypsena ir einu i TURBO,stovima, labai faina Taip, patarčiau i toki ir eiti TaipTaipTaip

brangute - nesveikia, bet labai madingaTaip

Aš nekaltas Kad labai madinga - nepasakyčiau Ne
Dabar labiau ateina į madą tai, kas sveika Taip … jeigu ką Liežuvis
brangute … Liežuvis

taip TaipTaip, be proto madinga TaipTaip, vaikšto kas antra panele TaipTaip T.y. kas antra pinigu turinti panele Cha cha

Graži kalbu ne apie lietuvaičių madą Liežuvis, o apie pasaulio mados tendensijas Taip
Beje, jeigu daug panų MoterysMoterysMoterys vaikšto, tai dar nereiškia, kad čia mada Liežuvis
O daug pinigų tam tikrai nereikia Šypsena

dėl to ir praėjo laikai, kai ten buvo gulima pusvalandį, o dabar 15min - maksimumas

o ir į tendencijas žiūrint - kas gi čia tokie įžymūs ir balti…? nicole kidman… ir marilyn manson’as Cha cha

tai aišku, jei neperki jokiu pieneliu prieš ir po ir nori po to vaikščiot kaip sene susiraukšlejusia oda - tada taip, už 60 lt busi ruda Puiku .Ir pigu.

Bet yra dar ir tokių TaipBlogai, kur vos ne valnadą gali gulėti ir niekas tavęs nepajudins NeBaisu

va nueitu i stovima, tai kažin kaip ten joms sektusi valanda stovet Cha cha

gal vakare kas nors iš jų valgys šašlyką…Cha cha