soliariumai...

Tai va, būtent apie tokius soliariumus Blogai ir sakiau, kur valandą gulėti galima Taip
Tu pasakei, kad tik turtingos panos nudegusios vaikšto, tai aš Graži pavyzdį ir daviau Taip … o jeigu nori ir sveikai ŠypsenaGerai ir gražiai GražiGerai, tai tada aišku, truputuką babkių reikia Taip
Bet negi gražu vaikčioti su pamėlynavusiom nuo baltumo rankom Aš nekaltas ?

Va Taip va Taip
Darbuotojos žmogėdros BaisuBaisuBaisu

niu Bagira tai mes ir nesusišnekam Mirkt aš juk ir kalbu apie sveika, gražu ir protinga idegi (niu kaip pvz darau aš Taip ), o tam pinigeliu tikrai reikia truputi daugiau Taip. O ten kur guleti valanda - ojej, kraupstu pagalvojus apie tokius Ne. Vėžys po to atropos dar kox nors Cha cha

Shiaip ash neturiu nieko priesh soliariumus , bet pats neichiau. Ne del babkiu , kazhkaip labiau vertinu naturalu idegi , kuris gal ir nera toks lygus ir grazhus , bet uzhtat naturalus Cha cha Ir per vasara pasistengiu kad jis buti tikrai gilus , per zhiema ishblunka, bet ne visishkai baltai , matosi skirtumai tarp tam tikru vietu Cha chaCha chaCha cha O kad merginos buna lygiai idegusios tai man labai patinka , ypach kai baltas drabuzhis ant tokio kuno - wau !! :~~~~~~~~~~~~~~

Taip

nu zinai valanda soliariume gulint ir mozoliai ant uzpakalio gali prisitrintiŠypsena))
tos desimt minuciu kaip pusvalandis atrodoŠypsena)
bet naturalus idegis man irgi graziaiŠypsena)