Smurtine reklama

Smurtine reklama

Na kaip jums reklama: "… ir prieso dantis atsidurs tavo rankoje…"

Cia tai 100% razvratas, tai ne kokie swingeriai

perskaiciau temos pavadinima ir issyk pagalvojau ‘o kaip tas gerimas vadinasi?’ Tikrai toks Piktas apima pasiziurejus kaip bernai erzilai toj reklamoj spardosi. Net ziuret negera, feee. Idomu koks paaugliu poziuris i tokius vaizdus?

Man tos estiskos svyturio reklamos BlogaiBlogai .Bando tipo estus pavyzdziu lietuviams statyti ?!?

Bet jie nors nesmurtauja…

Tauškalytės minėtą klipuką, kuriame pasispardoma, aš laikyčiau tiesiog neskoningu, nesėkmingu, nemanau, kad ilgai jį rodys, nes jis, sprendžiant iš kai kurių detalių, neturėtų būti efektyvus. Tai - ne tiek smurto, kiek "žemo lygio" pavyzdys. Kur kas įdomesnė šiuo požiūriu man yra vaikiško jogurto danon reklama, kur šaunusis drakoniukas danonito duoda visiems pagert jogurčiuko ir tuomet vaikučiai pridubasina blogąją raganą. Taigi: jei iš jūsų atėmė kamuolį, nesijauskite liurbiais - imkit bitą ir gerai užtvokit tiems prietrankoms. Štai - receptas, vertas dėmesio.

Kalbant apie smurtą TV reklamose neįmanoma nekalbėt apskritai apie tai, kaip smurtingi vaizdeliai veikia mus, žiūrovus. Dabar čia neišsiplėsiu, tik užsiminsiu, kad tas ryšys toli gražu nėra nei tiesiogiai proporcingas, nei vienareikšmis.

Jei (baigdamas apie tas reklamas) dabar norėčiau prisiminti man šlykščiausią reklaminę kampaniją, tai neabejotinai balsą atiduočiau "souplin". Turu galvoje ne tiek TV reklaminius klipukus, o ilgoką akciją per Lietuvos radiją, kurią gal ne visi ir pastebėjot ar gal jau pamiršot. Vaikučiai kviečiami sudainuoti savo sukurtą souplin dainelę, o po to nugalėtojo dainelė pavaroma per radiją. Va kas iš tiesų šlykštu ir neetiška. Visų pirma, vaikams brukama idėja, jog dainuoti galima apie bet ką ir jog sudainuoti idiotišką textą apie audinių minkštiklį yra apskritai "daina". Dainuoti apie bet ką, žinoma, įmanoma, bet kai įsivaizduoji, kaip skamba daina apie vėmalus, spermą, išmatas, triusikus, mėnesines etc., tai ateina į galvą mintis, kad jei tas žmogus gali, tai geriau gal nedainuotų. Dainuoti - ypač kalbant apie vaikų meninių įgūdžių ugdymą - reiškia ne daryti kažką panašaus į "meną", ne stengtis kuo tikroviškiau puodą su gvazdikom atvaizduoti, o stengtis sudaryti tokias sąlygas vaikams, kad jie galėtu išdrįsti paleisti savo fantaziją, vaizduotę. (Žinoma, gali pasirodyti, kad toje vaizduotėje kaip tik ir yra "souplin" buteliukas, bet tai būtent ir yra panašių "projektų" žala). Kitas ne mažiau svarbus aspektas - vaikų išnaudojimas komercijoje, o to daryti negalima. Vaikų negalima įtraukti nė į vieną suaugusiųjų žaidimą - politiką, sexą, biznį etc.

Tai va tokias senesnes mintis man priminė temelė apie reklamas…

Cia irgi labai baisi reklama. O kaip vaikams zinoti, kad tas nepazistamas drakoniukas ne naktota siulo tam, kad ragana nugaletum…

Čia gal biškely pritempta būtų su kaliosikais, nes, viena vertus, apie bet kurį nekalčiausią šokoladuką taip pat gali galvot, o, kita vertus, neblogai žinau, kad pasakojimai, jog kažkas kažkam paslapčia ko nors šliūkšteli į coca ar kokį kitą limonadą nėra labai pargįsti, o veikiau prikauso žiniasklaidiniam bumui, kuris pats tik kenkia visokiems prevencinams šioj srity projektams. Bet mntis įdomi.

Mane uzknisa visokios reklamos.

2dede Gedai
ziuriu tau valgyti neduok,bet parasyt Cha cha

Mane irgi užknisa, bet ne tiek pačios reklamos (nors būna ir baisiai vimdančių, kaip, pvz., colgate besišypsantis pasaulis ar palmoliv, kuris myli tave - kažkoks smegenų plovimas, net jei ir bandai nekreipt į jas dėmesio), kiek reklaminių interpų ilgis. Bet nieko nepaveiksi - rinka. Šiaip jau yra buvę (pakankamai sėkmingų) bandymų įdėt dar vieną kadrą į juostą, kurio žmogaus akis nepastebi, bet jis vis vien užsifiksuoja sąmonėj, o po filmuko, kuriame realai nepasirodė nė viena reklama, žmogus pats nežinodamas kodėl nueina ir nusiperka camel pakelį, nors visą amžių rūkė marlboro. Tokie triukai oficialiai uždrausti, visi susitarė nenaudot, nes tai - prievarta, nesąmoningas pasirinkimas, žodžiu, apgaulė. Jokiu būdu nemanau, kad rimtos televizijos tuo naudojasi, bet, kaip sakiau, užtenka ir paprasto nuolatinio smegenų plovimo. Kažkurią čia dieną po ilgo laiko pasiėmėm filmuką iš videotekos pasižiūrėt, tai, kai pradžioj varė reklaminius klipukus apie kitus filmus, aš net nepagalvojau, kad galiu prasukt, žmona pasižiūrėjo į mane ir sako: klausyk, čia ne telikas, galima ir prasukt… O aš nuolankiai sposksojau tai, ką rodo… Beje, tuo telikas ir yra pavojingas: žiūri ką rodo, net jei bandai atsirinkti. Taip pat, kaip ir reklamos: vis vien plauna, net jei ir bandai nekreipti dėmesio…

Ten, kur reklamoj gaideliai spardosi, net nera logikos. Prie ko ten tas gerimas? Va jei ten vodka reklamuotu, tai girtam lietuviui pasimusti nesvetima.
O paskutiniu metu, manau sekmingiausia reklama yra Horn alaus su dantu blizginimu.Cha chaGerai

matau DEDE GEDAS is ginekologiniu temu,literaturyniu temu mete i raklama
jega (prasaunepykti) ponasŠypsenaŠypsena

dede gedai ar smurtine reklama ir dainu daineles konkursas tai tas pats ar ne???

tokias reklamas kaip tas priesho dantis turetu drausti valsybes institucijos kaip akivaizdzhiai apieliuojanchia i paaugliu target groupa su aishkia smurto propaganda. TV kanalui tarp kitko irgi nelygis zhiniu remeju tureti i paauglius orientuota smurtine reklama Blogai

Blackai ar skaitei verslo Bangoj p. Vytauto straipsni apie shvyturio estu rekl kampanija? Jei ne - paskaityk - tau turetu patikti Šypsena

Žinot, ne tik reklama… Per keletą paskutinių metų turiu tokį užsiėmimą vakarais vaikams pasakų paskaityti. Ir ką jūs manot - plaukai pasišiaušė Apakęs Čia tos reklamos tik žiedeliai. Paimkit, kad ir klasikines pasakas: vištytėms gaideliai akis išmušinėja, vilkui prapjauna pilvą išleidžia Raudonkepuraitę ir akmenų prideda (Disnėjus dar iki to neprisigalvojo!), laumę raganą prilipina su smala prie žirgo ir paleidžia į laukus “dar ir dabar pievose perlai žiba ten kur laumės raganos smegenys ištiško”, tai žiūrėk slibinui į gerklę karštų akmenų primėto ir dar verdančia smala užpila… Paskui pats vakare nebeužmiegu, šoku iš lovos rėkdamas… Pasiėmiau visai nekaltą knygelę - Biblija vaikams (pats nestudijavau, vaikai paprašė). Na, tai naujasis testamentas kaip ir nieko, bet senajame tai irgi siaubiakų netrūksta (kad ir kaip žydus iš Egipto išvarė ir kuo ten baigėsi persekiotojams). Taigi, nepergyvenkit dėl smurtinių reklamų, jūsų vaikai jau seniai tokiems dalykams užgrūdinti! Cha cha

Smagiai čia pasakytaGerai
O ar pamenat laikus,kai vakariečiams pavydėjom TV (pilnos spalvotų rekl. klipų)?..A daba žiūrai video i jauties,kaip kitam pasauly,bo reklaminių pertraukų nėr.Mirkt

ziuriu tik Panorama per LRT…reklamu nerasta…

chocholai gerai gyvena - pas juos istatymas tokis yra, kad rodant menini filma draudziama ji karpyti reklamomis - tai paskutines reklamos yra iskart po titru ivadiniu… o paskui nebera kada ir nusiciurksti nubegti… Šypsena

Man panašiai kaip Alyvai, žiūrėti laidas prigrūstas reklamų laiko nerasta Šypsena
Ir apskritai, elgiuosi labai neprofesionaliai - vietoj to, kad sėdėčiau ir analizuočiau reklamas, reklaminių pertraukėlių metu bėgu į virtuvę plauti indų - per kelias reklamas ir išplaunu - ir reklamos neerzina, ir nelabai malonų darbą nepastebimai padarau Cha chaCha chaCha cha