SLYKSTU

SLYKSTU

Tiesiog lieki nustebinta koki vaikinai(na gal ir ne visi)yra isverstaskuriai!!! as ju kuo toliau tuom vis maziau besuprantuTaipkaip taip jie gali per diena, Apakęsnei dienos nereikia taip radikaliai gali pakeisti savo nuomone.zmogu viena pazystu jau daugiau ne vienus metus taciau as dabar jo jau visiskai nesuprantuNe.ar jus mokat bendrauti ir grazius , ne gal greiciau patikimas frazes reiksti, tik per atstuma ???ar jus taip jau bijot truputi rimtesniu santykiu nei kad simpatija? ar jus gal visdelto esat per dideli individualistai kad galetumet mylet?
pabandykit man atsakyti i siuos klausimusPavargęs
Ir sorry , jei teme pasirodyd per daug jau banali ar jau koki simta kita kartu skelbtaNekaltas
aciusBučkis

Zinai, mergyt, as tau pasakysiu, nepanciok vaikino, jei jis to nenori… Jei tau su juo gera, dziaukis akimirkom, kai esat drauge ir tiek… Nesikankink, jei nepaskambins (gal saskaita tuscia), nesinervink, jei neaplankys (gal daug darbo turi), nesinervink, jei neparasys sms (gal nekaip jauciasi)…
O kai busit kartu, dziaukis juo ir tiek Šypsena

kai istekesi, suprasi, kad tokie klausimai neturi prasmesLaimingas

jooooooooooo… bet tai kur dabar toki partneri susizvejoti kad klausimai nekiltu
Cha cha

labai nerishliai parasiaiNekaltas

tiesiog kai galva pilna visokiu minciu tai jas vienu kartu nelabai einu isreiksti sklandziai-esme ta kad as nesuprantu zmogaus kuri myliu ir dar vakar viskas buvo tvarkoje, o siandien pareiske kad viskas.ciau.
tai kaip gal kas dabar tau paaiskejo?
Nekaltas

Mylek zhmogu, bet nelaikyk jo savo nuosavybe. Tuomet bus daug lengviau suprast ir mylet ji toki, kox yra , o ne nuolat stengtis pakeist.

jo as ir nesistengiu pakeisti, nes jei jis nenores man tai butu neimanomaTaipkaip sakoma pries veja nepapusi!!!

nu tai plia jau siutas imaPiktas NS nera kitos temos, kaip tik panos nepatenkintos baxuraisPiktas gal jumyse paciose kazkas negerai, kad skundziates blogais baxuraisNekaltas juk yra daug panu, kurios jais nesiskundzia. ir ju yra zymiai daugiau, negu tu, kurios viskuo nepatenkintos. taip, kad pirmiausiai ieskokit problemos savyje, o ne stenkites kaltint visa pasauli del to, kad jum ryte nagas nuluzo…Mirkt

nu tai ir nepuskPiktas kokio velnio cia purkstaujiPiktas baxuras pabego nuo taves, nes buvai jam per lengvas grobis… tesk paieskas toliau ir venk mulkiu…

Gerai

o jetau kox pyktis
!!!!!!!!! ar tik paciam kartais is automobilio automagnetolos niekas nepavoge ???Liežuvis nes jau tokia neapykanta moteriskajai gimineiApakęsFlirtas

kam tau ieskoti, jis tave susirasTaip o siaip tai Novadzukas pravdu rasoMirkt

o tai gal mulkiai turi skiriamuosius zenklus
??? gal ir pats kartais toki turi kad taip puikiai tai ismanaiCha chaFlirtas

buk ramiMirkt is automobilio automanetolos man niekas nepavoge, o jeigu ir pavogtu nebuciau piktasMirkt
o moteriskajai giminei neapykantos jokios nejauciuMirkt priesingaiMirkt tik nusibodo kasdien skaityti ta pati per ta pati: mol mane iskaudino, mane paliko, uztikau ji su kita ir t.t. jus ka, daugiau veikt neturit ka, ar koki velnia?Nekaltas

ei tu gal nevaryk ant savo zemietes
Flirtasbeje tavo pavarde kartais neturi nieko bendra su duona???Flirtas

buk ramiMirkt is automobilio automanetolos man niekas nepavoge, o jeigu ir pavogtu nebuciau piktasMirkt
o moteriskajai giminei neapykantos jokios nejauciuMirkt priesingaiMirkt tik nusibodo kasdien skaityti ta pati per ta pati: mol mane iskaudino, mane paliko, uztikau ji su kita ir t.t. jus ka, daugiau veikt neturit ka, ar koki velnia?Nekaltas

Pasikeisk nika i Naivule.

kai uzaugsi, ismoksi atskirt ir be skiriamuju zenkluMirkt apie mulkius neturiu zalio supratimo, nes nes nei vieno nepazystuMirkt