SLYKSTU

taip jau buna kai bunam laaaaabaiiii laimingos tai bunam uzsiemusios su savais mylimaisiais ir prie kompo nebuna kada prisesti

Flirtas

as nevarau, o tik padarau mazus pastebejimusMirkt
o pavarde mano nei su duona, nei su sviestu, nei isvis su zemes ukiu nieko bendro neturiLiežuvisJuokiasi

O ir vel tas pac…
O jus mergos nepastebejot savo nesveiko potraukio valdyti vaikina?? "Auginti" ji, mes gi jau suauge o ir mamos mums vienos pilnai uzhteko Šypsena nu ir kas kad dazniausiai elgiames kaip vaikai arba kaip "individualistai" mes gi esam asmenybes o ne tupu avinu banda, nors pastebejau kad kai jau jum nebepavyksta musu suvaldyti tada ir prasideda varymas kokie mes tupi ir kiaules Šypsena visos bedos prasideda ish jusu taip kad atsakymu ir ieshkokit savyje Šypsena

GEROS JUMS DIENOS

teisngai Novadzukas, drebk visa teisybe jom visomMirkt

ajajai kox didelis berniukas
Mirkto tu jau moki atskirti ir be skiriamuoju zenklu???Drovus

Mes ir nenorim prasideti su tupu avinu banda

Taipbendravime man svsrbi abipuse zmogiska pagarba o ne valdymas !!! juk jau seniai ne viduramziaiMirkt

o tai cia tavo manymu klausykla, ar kas?Nekaltas cia zmones susirenka susipazint, o tu su tokia savo nuomone juos nustatineji viena pries kita.

jos ta teisybe ir pacios zino (ne visos, o tik tokios, kaip sios temos atutore) tik durnom apsimetaLaimingas

nu ne tox jau ir mazasLiežuvis
o jei skaitytum, tai kas parasyta, tai matytum, ka parasiau ir pakartotinai tooopu klausimu neuzdavinetumMirkt

Cha chana jau ko dabar pariniesi? oi pati nekenciu sio zodzio bet cia labai jau tinka
Mirkt na zinoma galima ir susipazintiFlirtas

taigi visi vyrai kiaules, ko cia daba prie manes pristojiJuokiasiJuokiasi

Vauuuuu, as to dar nezinojau kad visi vyrai kiaules
JuokiasiMirkt tai taip gaunasi kad tu vienas is ju Cha cha

Novadzukai, nebevark ka nors aiskindamas. jos gi visos labai protingos (arba save tokiom laiko)Cha cha taip, kad nieko neisaiskinsi. nesinori buti sovinistu, bet kartais priverciaCha cha

anot taves ir visu kitu, kurios galvoja taip, kaip tuLiežuvis

ai man uzejo noras pasipyzdavotJuokiasiJuokiasi

as tai dar nepareiskiau kad visi vyrai kiaules
!!!isidemekit VISILaimingas
o jei nori galima labai graziai pasip…votCha chaane?

cia mano ar tavo rasytaNekaltas
ta "na gal" idejai tik tarp kitkoNekaltas

[quote]naujas dzukas rašė:
taigi visi vyrai kiaules, ko cia daba prie manes pristojiJuokiasiJuokiasi
[/quote]

Reikėtų rimtai pagalvoti apie tokio pavadinimo forumą.Taip Paklausa tikrai būtų.GeraiCha cha

Nespresk apie visus pazinusi tik viena. Visi zmones skirtingi.
Jei "nelimpa" - keisk vaikina be dideliu sentimentu.
Tikrai rasi toki, kuris tau tiks ir itiks.
Sekmes Bučkis

Reikėtų rimtai pagalvoti apie tokio pavadinimo forumą.Taip Paklausa tikrai būtų.GeraiCha cha

[/quote]

kikie jus bebutumet sovinistiniai kiauliukai-vistiek mums jusu reikia ir jums musu
Flirtas