skorpionu klubas

wow,tik dabar pastebejau shita klubeliApakęs nu kagis zmogeliukai prisidedu ir as,nes esu shimtaprocentine skorpeLabas

malonu kad prisijungia vis nauju skorpionu bet dar smagiau butu kad ir savo gimtadienius parasytumet. bent jau pasveikint galetumem vienas kita.

Sveikiju visus besiskorpijoninanchius…!! Šypsena
Lapkricio 16 ash vazhiuosiu i Pica Jazz ir bandysiu uzhsisakyti aguoninio torto su 20 zhvakuchiu… labai jauchiu, kad gali nieko nesigaut, bet ash ish tu, su dviem motinom.Antra - viltis… Šypsena
su malonumu uzhpuschiau kokiu 17 tiesa sakant, nes tokiu seneliu dar nesijauchiu… Šypsena
Sudetingi mes zhmogeliai ir sunku kartais su mumis ish tkruju… ech mes…
bet gal ner to blogo…? Sveikiju visus besiruoshianchius ar jau paminejusius savo dienele Gėlės
Kartais tas gyvenimas tikrai yra grazhus, linkiu, kad tas "grazhumas" neprispaustu viena diena ir nepriverstu susimastyt apie ka nors neteisingo… Visiems: mazhiau "geru draugu, kuriu nera"…
Tikiuosi nesuprastas neliksiu…

na mano girtadienis jau praejo,jis buvo spalio 28,beje autobanginiu forume ji labai fainai su chebra paminejomCha cha

na tai su busimu tortadieniu scorpione
MirktMirktMirktMirktMirktMirkt

skorpionas skorpiona visada supras nes musu charakteriai + - visgi labai panasus.

Tai vat ir dekui… Šypsena

nera uz ka. Šypsena

Sian mano DovanadienisŠypsena visiems klubo nariams po Alus

saunu,faina publika musu klubeGerai

Mano irgi siandien gimtadienis VAT Cha cha Visiems vaikinam po Alus ir merginoms Taurė Bučkis Šypsena

aciu Gerai Labas .
uz siandien svenciancius gimtadieny skorpionus. Alus Alus Alus Taurė Taurė Taurė Gėlės Gėlės Gėlės Dovana Dovana Dovana

su tortadieniu miela skorpione,daug daug fainuVyrai ir tikros Širdis

as lapkricio 14 pusiu 21 zvakute Taip
ar yra ta pacia diena tortus valganciu ? Šypsena

deja mano truputy veliau Šypsena

Susitariam davai, kad atsiranda zhmogeliu, kurie vienaip
ar kitaip dzhiaugsis lapkrichio 16…
…susitarti yra svarbiausia… Šypsena

kas is to?

man atrodo kad kiekvienam butu ydomu turet pazystamu gimusiu ta
pacia diena. o dar jei tais paciais metais… Taip LabasŠypsena

kieme pas mane buvo toks bachras buvom gime ta pacia diena, toj pacioj ligoninej, mokemes toj pacioj klasej ir ka sis to o gi nieko baigem sule ir issiskyrem

o galima ir neissiskirt tik reikia turet noro ir ydet pastangu