skorpionu klubas

Dekui mieloji mes ir uz tave keliam: i sveikatele Taurė Šypsena

[quote]
Be to skorpionai siaubingi priesai,ne ti aistringi ir neseniai suzinojau,kad skorpiones gali nuspeti savo busima vyra,t.p. skaityt mintis. Beto visu skorpionu ypatingi zvilgsniai ir akys
Šypsena uz musAlus

Šypsena uz mus Alus Cha cha

uz mus s k o r p i o n u s Taurė Taurė Taip Taip Taip musu ypatingus zvilgsnius
ir aistra… Taip Taip Taip Taurė ir telepatinius sugebejimus… Taurė Taurė Taurė

Taurė uz siandien gimusius skorpionus Taip

tai gal ir mane priimsit i shita klubeli? lapkricio 11 gimes, bet geriau uz mane ne gerkit, o man pastatykit ;]

viskas savo laiku. Šypsena jei mus klubas susitiks del to problemu nebus Taip bet norint kazka gauti reikia ir duoti. kitu saskaita isgert visada bus.

nu ir as noreciau istoti i si kluba Cha cha pats gimiau spalio 27 Šypsena
istikruju tai skorpionai faini zmones, tik kiti zenklai ju nesupranta, kiek pazistu skorpionu jie visi faini, tik gal kai kurie per daug nervuoti o seip i skorpionu sveikata Alus Taurė

Tai ir ash prisijungiu prie tokio nuodinguju klubo Mirkt

Nors gimtadienio shvest labai nemegstu, bet turbut lapkricio 13-a teks vis delto pabaliavot… Jubiliejus shioks toks Aš nekaltas

Visiem scorpionam ir scorpionem Alus Taurė

Sveiki visi Scorpioniai! Mano nuomone tai pats geriausias zodiako zenklas. Antra vertus, but scorpionu nelengva. I smulkmenas nesigilinsiu( juk patys, lapkritinukai, puikiai viska suprantat). Nuosirdziai visus svekinu su tortadieniais ir dziaugiuosi kad toks ne vienas!
p.s. gal kada kur susimatom?

Ash varysiu i SCORPIONS koncerta! Cha cha

Sios dienos skorpionai, uz jus!TaurėBučkis

visu skarpionu vardu noriu tave amila pasveikint su gimtadieniu Taip Taip Taip Gėlės Gėlės Gėlės Taurė Taurė

taip. dar karaliu isrinksym ir Skorpionu kara pradesymŠypsena

nesupratau prie ko cia karalius… karas… Aš nekaltas

Sveiki skorpai.As irgi stoju i si kluba.Gimtadieniukas mano lapkricio 18.Šypsena
Jokio skorpu karo nebus,nes skorpai tarpusavyje nekariauja Liežuvis

uz nauja klubo nary Taurė

prisidedu prie jusu skorpioniukaj! Šypsena ash esu pati pacheuse skorpioneCha cha o mano gimtadienis 21 d.
myliu visus skorpionusŠirdisBučkis

Sveikinu siandien gimusius skorpionusŠypsena Gėlės

Te saule sypsnio negailes
O zeme zydincios geles Gėlės

o tai jau viskas? Skorpionu daugiau nebus? Nustebęs O svencianciu lapkricio 7 diena ir nera? Nustebęs Tai ka sveikint? Cha cha Cha cha Cha cha