Škėma "Balta drobulė"

heh ma jos kjp tik reikejo Laimingas ciu Apkabinimas

Gal tamsta ja tik tiek kad perskaitete, bet jei jau ir perskaitete ir suvokete tada atiduodu pagarba…nes labai mazai tokiu zmoniu pazistu, tiesa sakant isvis nepazistu. kad tokia sunkia knyga galetu but per viena diena perskaite…

knygute labai patiko… nors ji ne visiems ikandama… reikia moketi suprasti… pamaniau, kad noreciau dabar ja perskaityti vel… nes skaiciau labai seniai…

Manau, reikia tiesiog daugiau skaityti. Ir supratimas pats savaime aplankys.

Suryjau dviem dideliais kąsniais. Nepersivalgiau, tačiau skonio receptoriai praturtėjo. Beje, ar pastebėjot,kad Škėmos makaulė įlinkus,kaip ir Antano Garšvos?

Rašytojas talentingas, apie patį kūrinį nuomonių yra labai įvairių. Tačiau perskaityti tikrai verta.

Na, negaliu sakyti, kad visiskai ir iki galo suvokiau viska. Turbut tai netgi neimanoma. Juk kurejas gali galvoje tureti visai ne tai ka “suprato” paprastas skaitytojas, ar netgi kritikai. Siaip labai gera knyga. Turbut labai artima sio meto zmogui savo pasauleziura. Sraigteliai dideliame mechanizme ir sudauzytas pasaulis…

Tik tik ką pradėjau. Lyg ir nieko.

skaitantiems ar pradesiantiems skaityti, patarimas…knyga bus lengviau suprantama, jei iki galo suprasite Antano Garsvos psichologine bukle…tada suprasite visus laiko ir vietos kitimo niuansus, viso to prasme…zlungancios asmenybes akyse Nekaltas

knyga gera, gal kada reiks perskaityt savu noru, dabar skaiciau, nes reikejo, laiko nebuvo, tad ir nesigilinau kazkaip, pazimi gavau Gerai ir interpretacija rasysiu Blogai. is tikruju tai jos skaitymui reikia skirt daug laiko, gaila, kad jo ziauriai neturejau ir skaiciau “ant struskiu”.

Kurinys artimas sielai,bent jau kiek man pasakojo,paie ka si knyga.Tiesiog negavau is kur knygos skaityt,tai sian kuola gavau Nekaltas ,…zinau,kad reiks ja perskaityt vis tiek,nors skaitysis ko gero ne kaip,vis tas kuolas mintyse suksis Drovus

Perskaiciau mokykloj, nes buvo privaloma Nežinau Ir man visai nepatiko Ne Bet klasej tiek nagrinejom, kad veliau valstybineje interpretacijoje nagrinejau butent sita kurini, ir gavau gana nemazai. Man asmeniskai zymiai labiau patiko “Altoriu sesely”

as skaiciau…ir tikrai ji skaitosi ji sunkiai…Pirma karta paemus ta knyga ir perskaicius pora lapu numeciau…bet po pertraukos pradejau vel skaityti is naujo ir nebesustojau…o perskaiciusi knyga buvau pakereta Skemos kuryba Girtas tikrai labai geros sitas jo kurinys ir tikrai verta perskaityti iki galo… Gerai

Manau, reikia tiesiog daugiau skaityti. Ir supratimas pats savaime aplankys.

Suryjau dviem dideliais kąsniais. Nepersivalgiau, tačiau skonio receptoriai praturtėjo. Beje, ar pastebėjot,kad Škėmos makaulė įlinkus,kaip ir Antano Garšvos?

Rašytojas talentingas, apie patį kūrinį nuomonių yra labai įvairių. Tačiau perskaityti tikrai verta.

Na, negaliu sakyti, kad visiskai ir iki galo suvokiau viska. Turbut tai netgi neimanoma. Juk kurejas gali galvoje tureti visai ne tai ka “suprato” paprastas skaitytojas, ar netgi kritikai. Siaip labai gera knyga. Turbut labai artima sio meto zmogui savo pasauleziura. Sraigteliai dideliame mechanizme ir sudauzytas pasaulis…

Brrrr…Man tai kazkaip nelabai patiko.Dar nuo mokyklos laiku atsimenu… Uzburs tada nebent, kai isigilinsi. Kaip viena destytoja sake, kad skaitant reikia atrasti dziaugsma… ŠypsenaAisku tada visai susidomima kuriniu Taip

o man patiko. rašytojas turi savitą pasaulėžiūrą, tikrai įdomu buvo skaityti. rašymo stilius,mintys, patiko viskas.

Mano drauge apie sia knyga rasys kurybini darba! Nekaltas Gal ir visai nieko… as Tos knygos neskaiciau, bet girdejau, kad nebloga!