Skaitytojų kampelis

"Storą sąsiuvinį" jau seniai noriu perskaityt. Parašyk daugiau, kai baigsi.

Aš nuo "Storo sąsiuvinio" negalėjau atsiplėšt. Vienintelė knyga TAIP prikausčius mano dėmesį. Perskaičius nelabai daug kas liko, bet skaityt buvo labai įdomu. Tik nepatiko man, kad nebuvo tikros pabaigos.

Mane tai ta knyga sukrėtė iki atomų branduolių

oo as ir skaiciau “stora sasiuvini” pries pora metu, tai ta knyga man buvo ziauriai itraukianti, ir sukrete nereaaaaaliai, tikrai verta perskaityt, ziauri, vietom slyksti, bet gera!Mirkt

Perskaityk. Tikrai verta dėmesio knyga. Įtraukė labai. Senai beskaičiau tokią tikrai įdomią knygą.

Labas Sveiki visi skaitytojai.
Taigi, pasipasakosiu, ką gero perskaičiau.

Frensis Skotas Ficdžeraldas "Didysis Getsbis", iš pradžių knyga buvo šiek tiek nuobodoka, tačiau nuo vidurio pradėjo patikti. Meilės istorija, su įvairiausiais vingiais.

Balys Sruoga "Milžino paunksmė", kadangi nesu istorijos megėja, tai ir ši drama man nelabai patiko. Perskaičiau greitai, tačiau paskui sunkiai ką papasakoti buvo galima.

O dabar jau įpusėjau Balio Sruogos “Dievų mišką”, unikali knygaGeraiMačiau du kartus filmą, ir skaityti ją labai įdomuGerai

O paskui laukia T Capote "Šaltu krauju", romanas, apie mafiją…

Herbjorg Wassmo - Septintas susitikimas. Nusipirkau. Pradžia šiek tiek nuvylė, bet paskui labai įsitraukiau, jau įpusėjau, manau, bus tikrai gera knyga.

Neseniai perskaičiau H. Wassmo “Dinos knygą”. Na, patiko, bet, galima sakyt, kad šiek tiek nusivyliau, nes tikėjausi kažko įspūdingesnio. Vietomis per daug ištempta viskas buvo, per daug nuobodžiai skaitėsi visų smulkmenų aprašymai Nekaltas Bet tikrai nesigailiu, kad perskaičiau.

Bandžiau skaityt F. Beigbeder “Meilė trunka trejus metus”, bet perskaičius ~40 psl. mečiau, nes nu ŠLAMŠTAS Cha cha Kažkaip kitos dvi šio autoriaus knygos, kurias teko skaityt, labiau įtraukė ir bent jau perskaičiau iki galo.

Šiandien pradėjau J. Irvingo “Našlę vieneriems metams”, bet… 20+ psl. ir neveža Cha cha Nežinau, nepatinka man šitas autorius kažkodėl. Galbūt dar pabandysiu paskaityt toliau (gal įtrauks), bet kažkodėl tuo abejoju Nekaltas

Kol kas nežinau, ką toliau skaitysiu Valio

1) Labiausiai patikusi knyga?
Šokoladas, Beatričė ir dangiškieji kūnai, Agnijos Magija .
2) Labiausiai sukrėtusi knyga?
Kvepalai, Susitiksim mano rojuje .
3) Knyga, kurios daugiau neskaitytumėt?
Lord of the Ring, Veronika ryžtasi mirti , Širšių Fabrikas .
4) Gal turite megstamą autorių?
Ivanauskaitė
5) Mėgstamas žanras?
hmmm… paplaukę žanrai .
6) Kokią knygą šiuo metu skaitote?[šis klausimas yra temos pagrindas].
Gogolis "Mirusios sielos"

Mix’uoju tris vienu metuCha cha Dalios grinkevičiūtės “Lietuviai prie Laptevų jūros”, Eidino “A.Smetona” ir knygą apie 1972 metų Kauno pavasarį “Romo Kalantos auka”. Patrauke ant istorijos, bet planuoju pradėt Hermano Hesses “Sidharta”.

Visai apleidau skaitymą Pavargęs Paskutiniu metu įveikiau tik dvi knygas

Jurga Ivanauskaitė - "Kaip užsiauginti baimę"

Kol kas prasčiausia jos skaityta rašliava, tačiau tai toli gražu neatbaidė skaityt jos dar. Vis tiek Ivanauskaitė Gerai

Edmundas Malūkas - "Juodieji želmenys"

Su šita knyga ilgai žaidžiaus. Atrodo ir skaitos nesunkiai, ir įdomu ganėtinai, bet porą puslapių įveiki ir noris mest į šalį. Bet galų gale ji baigės. Nors nieko, būna blogiau.

O dabar vartoju Richard Bach - “Iliuzijos”. Manau, kad šiandien baigsiu ją, tada dar ką nors perskaitysiu ir reikės pereit prie privalomo skaitymo universitetui Pavargęs

ką tik perskaičiau Eragoną Myliu
baisiausiai įdomi knyga Apkabinimas
labai patiko Myliu

kas mėgsta maginę nuotykinę fantastiką, tam knyga tikrai patiks TaipTaip

Skaitau Remarko “Vakarų fronte nieko naujo” Klasta

Anna Gavalda “Tiesiog drauge”. 500 psl. apie nieką. Apie kasdienybę. Radau keletą idėjų, kurios man patiko, bet rašymo stilius nuobodus, per daug smulkmenų, per daug dialogų. Ne, nieko gero. Nors dar liko 300 psl. mano nuomonei pakeisti. Laimingas

aš ką tik ją baigiau Labas tiksliau, vakar baigiau Laimingas
apie šia knygą rašiau Kultūros klube, temoj apie knygas Laimingas
gera knyga, verta perskaityti Gerai

Aš irgi jau baigiau, patiko ;] Dabar skaitau S. Shem “Dievo namai”, irgi gera Laimingas

Visai nesenai suskaičiau Antuanas de Sent-Egziuperi - “Mažasis princas”. Labai smagiai susiskaitė. Gera, nors ir vaikiška, knyga Gerai O šiuo metu vartoju Leena Lander - “Juodųjų drugelių namai”. Jau pusė yra įveikta, visai nieko ;>

  1. Labiausiai patikusi knyga?
    "Atskalūno Laiškai", autoriaus nepamenu.
  2. Labiausiai sukrėtusi knyga?
    Kevin Brooks "Martynas Pigas".
  3. Knyga, kurios daugiau neskaitytumėt?
    Hm. Gal kokių iš tos serijos Šaunioms Mergaitėms.
  4. Gal turite megstamą autorių?
    Ne ;>
  5. Mėgstamas žanras?
    Čia jau pagal nuotaiką.
  6. Kokią knygą šiuo metu skaitote?[šis klausimas yra temos pagrindas].
    Tim Bowler "Apokalipsė".

Perskaičiau Dan Brown “Angelai ir demonai”.Knyga patiko,kad ir truputį detektyvinio pobūdžio (o tokiomis aš nesižaviu).Sužinojau daug įdomių dalykų,bet galvoju,kad jų nereikėtų imti kaip už tikrus faktus,nes niekur neradau,kad būtų parašyta,jog ji paremta tikrais faktais Nekaltas Na,žodžiu pakankamai protinga knyga,verta dėmesio Gerai

Šiandien į rankas paėmiau A.Camus “Maras”,pradžia suintrigavo,o toliau bus matyt…šiaip daug neigiamų atsiliepimų girdėjau Cha cha

As tai is bibliotekos knygas imu, nes skaitau beviltiskai daug, tai kisene neisnestu tiek pirkt. Žliumbia Kai per mokslo metus skaitau gera knyga, tai net namu darbu buna nepadarau, kartais nemiegu, praguliu visa nakti lovoj bekaitydama, pasiziuriu i laikrodi- kad jau i mokykla reik ruostis. Zinau, kad as Kvankt? , bet ka padarysi.
Knyga nusiperku, kai is bibliotekos perskaitau, suprantu, kad velniskai gera ir kad dar karta ja skaitysiu.
Tos bibliotekines knygos nervina tuo, kad buna atsiverti lapa, o ten koks kakas istrekstas. Baisus Pavargęs bet siaip biblioteka geras dalykas, ir knygu daugiau nei knygyne, o ir knygyne ne visas rast gali. Gerai