Skaitytojų kampelis

Ir ką gi aš sakiau Nekaltas

Pasakyk, kad aš nuvažiuosiu į Suomija Nekaltas

Čia jau su knygom nesusiję ir aš ateities visgi neprognozuoju.

Perskaičiau “Harį Poterį ir Netikrą Princą” Valio Labai patiko, niekaip nesuprantu, kodėl visiškai nekabino, kai pirmą kartą bandžiau skaityt šią knygą (perskaičiau pusę ir numečiau, nes buvo NEĮDOMU) Cha cha Tik labai pykstu, kad kažkas šitoj temoj išdavė esminį visos knygos įvykį, todėl jau žinojau, ko tikėtis pabaigoj Kanda Anyway, Haris Poteris Myliu

Toliau. Bandžiau skaityt F. Kafkos “Pilį”. Pačioj pradžioj dar buvo kažkiek įdomu. Skaičiau skaičiau toliau ir jokio malonumo skaitydama pradėjau nebejaust. Tas pats per tą patį. Kiekvienos smulkmenos detalus nagrinėjimas. Užknisa Baisus Mečiau į šalį. Perskaičiau ~80 psl. Labai abejoju, ar pabaigsiu Nekaltas

Dabar skaitau H. Wassmo “Dinos knygą”. Nuostabu Myliu Iškart užkabino. Ryte ryju tą istoriją Girtas Labai patinka autorės rašymo stilius. Labai savitas. Kažkuo man ypatingas Girtas

Jau seniai turiu šitą knygą, bet net nesiruošiau jos paimti į rankas… Kai norėjau pradėti, mama pasakė, kad labai sunkiai skaitosi, tai ir padėjau į šalį. Sudominai, reiks pradėti… Kaip tik neseniai pabaigiau “Milžino paunksmę” (privaloma literatūra…Skaitau)
Galų gale, sunkesnes knygas įdomiau skaityti…Gerai

Aš irgi nesuprantu, kodėl “Heroiną” visi taip išaukština…???Nekaltas Tiesiog, narkomanų istorija. Aš tokių istorijų girdėjau ne vieną ir ne dvi. Eilinė knyga. Manau, kad yra daug vertingesnių kūrinių, kuriuos turėtų skaityti paaugliaiGerai
O kai šitą knygą perskaitė mano mama, pradėjo man sapalioti kažkokias nesąmones, kaip štai vieną dieną mano akys buvo tokios ir anokios ir ar aš nebuvau ko prisivalgius…Kvankt?

Mano nuomone, “Dinos knyga” tikrai nėra sunki Mirkt Ir būtinai skaityk, nes tikrai labai įdomi Valio Primygtinai reikalauju MirktCha cha

  1. Labiausiai patikusi knyga?
  2. Labiausiai sukrėtusi knyga?
  3. Knyga, kurios daugiau neskaitytumėt?
  4. Gal turite megstamą autorių?
  5. Mėgstamas žanras?
  6. Kokią knygą šiuo metu skaitote?[šis klausimas yra temos pagrindas].

pirmas. Ju butu ne viena, pvz.: Baricco "City", "Jura vandenynas", Irvingo "Sidro namu taiskyles", Bacho "Iliuzijos", Wassmo "Karnos kraitis", "Septintas susitikimas",…

antras. Neprisimenu rasytojo, bet knyga vadinasi "Barjeras", labai labai gera. Ir nezinau kuo sukrecianti, greiciausiai ziauria tesybe, patariu;]]

trecias. Tokiu daug, bet seip va neseniai perskaiciau knyga "Norvegu giria" ir tikrai nusivyliau kad ir kaip gaila, daugiau nebeskaityciau.

ketvirtas. Baricco, Irvingas.

penktas. Romanai, retkarciais poezija, dar visai patinka ese.

sestas. Don Kichotas II dalis. emmm, jo reiktu skaityt greitesniais tempaisCha chaDD

  1. Labiausiai patikusi knyga?
    "Muškietinkai" A.Diuma ("Žiedų valdovas", "HP", "Mūsų nerimo žiema", "Monterktistas"…)

  2. Labiausiai sukrėtusi knyga?
    "Laikas gyventi ir laikas mirti" Remarkas
    "Dievų miškas" B.Sruoga
    "Vakarų fronte nieko naujo"

  3. Knyga, kurios daugiau neskaitytumėt?
    Nėra tokios, arba nepamenu.

  4. Gal turite megstamą autorių?
    Taip.
    Remarkas, A.Diuma.

  5. Mėgstamas žanras? Romanas

  6. Kokią knygą šiuo metu skaitote?[šis klausimas yra temos pagrindas]. ERAGONAS Katė

1)mylimiausia tai sophia kinsela,ar moki issaugot paslapti"2)sukretusi tai,simta sluotkociu glamoniu pries miega"liktais taip.3)neskaityciau ,mergina is marso"ir ,atskaluno laiskai"4)sophia kinsella.ir j.k.rowling5)lengwo zandro,siaubo.6)skaitau sophia kinsela ,parduotuwiu manijake ir jos sesuo"

1)mylimiausia tai sophia kinsela,ar moki issaugot paslapti"2)sukretusi tai,simta sluotkociu glamoniu pries miega"liktais taip.3)neskaityciau ,mergina is marso"ir ,atskaluno laiskai"4)sophia kinsella.ir j.k.rowling5)lengwo zandro,siaubo.6)skaitau sophia kinsela ,parduotuwiu manijake ir jos sesuo"

“Šimtas šluotkočių glamonių prieš miegą”. Gerai Juokiasi

Wim,Cha cha ta knyga ,simta sluotkociu glamoniu pries miega"Cha chatai erotinis dienoras tis apie mergina kuria wisi wyrai,dulkina"Bučkiso siaip cia reali itales istorija;D

Wim,Cha cha ta knyga ,simta sluotkociu glamoniu pries miega"Cha chatai erotinis dienoras tis apie mergina kuria wisi wyrai,dulkina"Bučkiso siaip cia reali itales istorija;D

Wim,Cha cha ta knyga ,simta sluotkociu glamoniu pries miega"Cha chatai erotinis dienoras tis apie mergina kuria wisi wyrai,dulkina"Bučkiso siaip cia reali itales istorija;D

Wim,Cha cha ta knyga ,simta sluotkociu glamoniu pries miega"Cha chatai erotinis dienoras tis apie mergina kuria wisi wyrai,dulkina"Bučkiso siaip cia reali itales istorija;D

RandeVu, tu akivaizdžiai nesupranti, kas tau norima pasakyt Nekaltas “Šimtas plaukų šepečio glamonių prieš miegą”, o ne šluotkočio Nekaltas Ir kuo ta knyga tave taip sukrėtė? Man ji - bukumo įsikūnijimas, blogesnės knygos dar neteko skaityt.

Hmm… Nekaltas Cia i tuos klausimus pradzioj reikia atsakyt ar ne? Nu atsakysiu:

  1. A. Zurba “Integralas”, autoriaus nepamenu, bet pavadinimas “Šešiolikmečiai”… nu daug man patiko Cha cha
  2. J. Picoult "Mano sesers globėjas"
  3. Ž. Vernio “20000 myliu po vandeniu”Veee
  4. Kazkada buvo Karlas Majus, o dabar tai nezinau turbut tokio neturiu.Nekaltas
  5. Detektyviniai romanai.Tūsas
  6. B. Sruogos "Dievų mišką"

Skaitau dabar "Grafą Montekristą" po nežinia kiek laiko. Visai užsikabinau.

Visai nesenai suvartojau Brigitte Blobel - “Meilė tarsi pragaras”. Smagiai susiskaitė. Tokia lengva knygutė su labai gotyčnu viršeliu Cha cha

O dabar pradėjau skaityt Agota Kristof - “Storas sąsiuvinis” . Kol kas perskaičiau labai nedaug, tačiau pats pirmas įspūdis ne itin ypatingas Nekaltas