Skaitytojų kampelis

linkiu tau prinokusiu apelsinu Gerai

Kamiu “Maras” tikrai bus, o va “Svetimas” gali ir nebut. taip ir negavau progos pasireikst 12 klasej apie ta kurini Nežinau

Jum pageidavus:
Bet rašysiu tuos, kuriuos labai rekomenduojama (tipo būtina) perskaityt.

A.Vaičiulaitis "Pelkių Takas"
H.Radauskas "Fontanas", "Strėlė danguje"
A.Kamiu "Maras", "Svetimas"
B.Sruoga "Dievų Miškas"
A.Škėma "Balta Drobulė"
Just.Marcinkevičius "Mindaugas", "Mažvydas", "Katedra"
J.Apučio novelės
R.Granauskas "Gyvenimas Po Klevu", "Duonos Valgytojai"
V.Juknaitė "Stiklo Šalis", "Šermenys"
B.Vilimaitės novelės
S.Šaltenis "Riešutų Duona", "Duokiškis"

ir tada poezijos truputis, kurios, kaip tikriausiai ir Marcinkevičiaus dramų, neskaitysiu.

Nėra daug kažkaip Laimingas

Sveiki.Senai reiškiausi čia, bet norečiau rekomenduoti porą knygų, jei kas nežinote ką rimto paskaitinėti.
Šeip knygis gan sunkios, tačiau man asmeniškai tikrai labai patiko, jose rašoma lyg ir apie kasdienišką normalų gyvenimą, tačiau kuo toliau skaitant taip atrodo, įterpiamas toks įvykis kuris ne tai, kad pašiurpina, bet tikrai neatrodo kasdieniškas.Vietomis knygoje įterpta subtilaus humoro, kuriam suprasti reikia bendrojo išsilavinimo,pilna visokių tikrai labai protingų,net nesuprantamų žodžių, tačiau knyga perskaityta atrodo tokia paprasta ir įdomi.;]
Taigi, jei kas skaitėt, parašykit savo nuomonę.
V.Pelevin - Generation P
V.Pelevin - Skaičiai

Angelas

Mano mokytoja neliepia skaityt jokios privalomos literatūros, neduoda jokio sąrašo, nieko. Kažkada pasakiau, kad tų perskaitytų žinių reikės egzamine, tai pasakė: "prieš egzaminą galėsi pasiskaitinėt, jeigu norėsi". Kitiem gal ir gerai: neduoda - nereikia. Bet va, buvo bandomasis ir net negalėjau rašyt interpretacijos, nes nežinojau apie autorius nieko. "Altorių šešėly" buvau perskaičius, bet to neužteko. Išvis, tokia ji plevėsa. Turiu mokytis savo nuožiūra, nes jai visai nerūpi. Tai gal koks dvyliktokas gali parašyt, ką maždaug skaityt?

O dabar iš bibliotekos esu pasiėmus L. Rhinehart "Kauliukų žmogus". Knygos idėja gal ir nebloga, bet man nelabai patinka. Toks pasakojimas iš nesąmonių pasaulio. O gal tiesiog dar per mažai perskaičiau.

Ir dar paskaičiau, kaip čia rašantys perka knygas. Man jų pirkimas - labai didelė prabanga, nes neturiu savų pajamų. Tenkinuosi bibliotekinėm, bet kartais tai yra gerai, nes pasitaiko visokio šlamšto, kurį pirkti visai neapsimokėtų.

Taip. Tiksliau mokytoja liepė visą perskaityti.
Dabar laukia Dantės "Pragaras".

Jens Christian Grondahl “Spalio tylėjimas”. Dar nelabai daug perskaičiau, bet užkabino. Tokia knyga, kurią skaitant norisi pamatyti Kopenhagą. Viskas taip ramiai, gražiai,ir kai skaitai ore vyrauja tokia Ankstyvo,saulėto,bet šiek tiek lietingo ryto lovoje nuotaika. Todėl labai gera grįžti prie tos knygos. Laimingas .