SK Baras

SK Baras

Kitoj temoj rašo, anot likusių Mariupoliečių, kerzai jau veža maistą, vaistus, rublius keičia į grivinas…

Situacija kovo 27 dienai:

https://medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-26-27-march-2022-dd6dab9
9a963

Kokia reali būsena, kad pradžioje bėga, o paskui tiesiog lėtai eina degdamas?

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=YNhZJVTvhkc

Å alia Mariupolio.

darbe perdege Angelas

pradžioj adrenalinas, paskum jau kaip višta su nukirsta galva…

Rusyne į orą išlėkė amunicijos sandėliai, sako Točka-U:

https://www.youtube.com/shorts/O01yXMnlwDU

bbiu tocka, girtas sandelininkas popirosa uzsiruke Kietas

edit: pasirodo aCpejau Juokiasi

aga, pirma info buvo, kad apšaudė, paskum kuo toliau, tuo mažiau “apšaudė” vartojama Cha cha ruskių sabotažas?Klasta

Kacapai gavę į dantis bėga lauk nuo Kijevo. Dabar aišku visas jėgas ir papildomas pajėgas mes išlaikyti jau okupuotas teritorijas bei paimti Mariupolį. Ukrainiečiai žada vystyti puolimą, labai įdomu, kaip seksis.

nikur jei nebega, deja, suprato, kad pult vienu metu 8 kryptimis neperspektyvu, todel dbar koncetruosi ties Mariuopoliu ir donecko ir luhansko regionais.

Galvoju, kad ir bėga, kai sprunkančius lauk ukrainiečiai dosniai vaišina švinu.

jei begtu tai butu tada kaip tu sakai, bet kai atsitraukineja samoningai, tai persekioti ar uzimti pozicijas is kuriu galima vaisinti svinu besitraukiancius yra labai sunku arba neimanoma, nes traukdamasi vata viska uzminuoja Nežinau

Arestovičiuss sakė, kad atsitraukiančius ir artilerija apšaudo ir pasalas rengia, o atsitraukiantys ir grąžos duoda, ir kontrapasalas rengia, ir minuoja. Žodžiu, nėra taip, kad visi kaip susitarę bėga. Koviniai veiksmai sau, derybos sau. Bet derybose pagal susitarimus galima suprasti padėtį kovos lauke. Kada ruskiai sako, kad mažina intensyvumą Kijevo/Černihovo kryptimis, reikia suprasti, kad ten nieko nesigauna, dideli praradimai ir priversti atsitraukti, kad ruošiasi didinti pajėgas Donbase pajėgų šiaurėje sąskaita.

Kol kas liudnokai atrodo perspektyvos tose derybose. Ukraina jau atsisako NATO siekiamybes, bet svaigsta apie Vakaru saliu garantijas, prilygstancias NATO sutarties 5 str. To zinoma nebus ir britai jau tiesiai pasake - nera NATO garantiju ne NATO nariams. Vadinasi, ukrams gresia taip ir likti vieniems pries rusus be jokiu vilciu ateityje pakeisti padeti. Jau cia Putino didelis laimejimas. Toliau - teritorijos. Na be sansu, kad rusai atsisakytu Krymo ir vadinamuju liaudies respubliku, nebent ukrai pajegtu jas paimti jega, kas is esmes yra is fantastikos srities. Zymiai realiau, kad rusai uzvaldys ne tik Donbasa, bet ir visa pajuri iki Krymo. Tai ka cia galima susitart ? Gal net geriausias variantas isaldyt kara tam tikrose pozicijose, jei uztenka jegu jas laikyt, ir nieko nepasirasyti, tikintis, kad Rusijoj prasides vidine griutis kazkada. Tada pasikeistu perspektyvos is esmes.

del DOnbaso ir Krymo ukrai nori 15metu laikotarpio susitarti ir ispresti si klausima TAIKIAI, kaip supratau siai dienai net nepultu tu teritoriju vaduot.
Del saugumo- manau ismoko pamokas dar karta ir tikrai ramiai su uzsienio pagalba gali pasistatyt gynyba biliankokia. O tiket ten kazkokiom garantijom tai mananu nieks nesiruosia pas juos…nebent istaikys proga ir istos i NATO.

Tai su gynybos pasistatymu irgi daug klausimu. Rusai supranta viska, tad matyt reikalaus, kad Ukrainos pajegos butu ribojamos sutartimi. Gi aptariama, kad net pratyboms surengti reikes leidimu is “garantu”. Ir ukrai visa tai svarsto.
Vaduot tai jie gal greitai vaduotu, jei butu pajegus, deja… Atidet klausima Ukrainai gal ir paranku, bet kodel Putinas su tuo turetu sutikti, kai jau faktiskai turi tas teritorijas ? Nezinau, ka cia galima susitartiNežinau

anot Asterovičiaus, savaitės/dviejų klausimas kaip pasisuks derybos, viskas spręsis rytų fronte, kur bus tikra mėsmalėNekaltas

Ukraina nesvaigsta, Ukraina kariauja ir kariauja sėkmingai, nes kitaip jau seniai būtų denacifikuota ir demilitarizuota. Putinas laimėjo krūvą lavonų, dalinį savo kariuomenės demilitarizavimą ir tokias sankcijas, apie kurias jie net nesapnavo. O svaigimas yra visos kalbos apie tai, kas ką laimėjo ar pralaimėjo derybose.