siuntimo nx tema


siuntimo nx tema

as pradesiu, trulykas- ■■■■■■ Cha cha

trula, vali nx vafli Labas Cha cha

bl aš netyčia Žliumbia

ble sitie komiblokai atpisa viska Juokiasi Kazi kaip su isplanavimu ju

susitikit gyvai ir tada siųskit. o dabar, kaip maži vaikai. moderatoriau, kuris čia dar gyvas, dėl bendros tvarkos, kiekvienam naxistui savaitei atostogų. truliko neginu, bet tokia anomalija yra tiesiog nenormali Kanda

cu, kali kaip koks Grazulis Gerai

as neisdristu truliko siust nh kai tik susitinkam Ne

greičiau kaip salamakakinas Nekaltas

as tai dziaugiusi uz ŠuoGrazuli Apkabinimas, db ppidrylos biski atmusti kolkas bus, bent tiek tolko is to klouno. Juokiasi

cu>o ka as?..jei nepastebejai,AB moderuoja ir Biteplius Kietas

Kad Grazulis pries *****us tai Gerai Gerai Gerai

dr, keli rankas? mrc tarkuoji, o čia viskas ok? karoč, nemano reikalai. pradėkit tvarką nuo savęs. o dabar kaip mokykloj. vienas pasakė, kad kitas juodas, tai ir kiti kartoja tą patį, kad tik nepasikeistų auka. lame.

cu>o daleiskim tu bent supranti del ko Mr tarkuoju,supranti kodel nakcius trulika tarkuoja?..patys suda mala,gauna atpora,raso zajava…tipo pagal tave reikia sypsotis tolerastiskai?

cu, aš asmeniškai kantrus ir liberalus žmogus Cha cha bet akivaizdu, kad Trūlikas yra užpypinęs čia ne vieną… vienok, negalime prarasti Trūliko, kaip atsitiko su Manijaku, nes tai bus didelis praradimas bendruomenei Cha cha

EEEEIIIIIK NAAAAXXXXUUUUIIII trulike!!!

siaip trulikas man normalus…buvo…dabar po zajavo tai biski nebelabainormalus Cha cha

dr, dėl mr suprantu. viskas aišku. truliko ir nakčiaus konfliktas man irgi aiškus. o kiti prie ko? susitikit gyvai ir aiškinkitės. nes dabar atrodo kaip dvi kiemo bobos, kurios pešasi dėl skalbinių virvės. sewbas.

“susitikit gyvai ir tada siųskit. o dabar, kaip maži vaikai. moderatoriau, kuris čia dar gyvas, dėl bendros tvarkos, kiekvienam naxistui savaitei atostogų.” GeraiTik, kad pats moderatorius siuntineja nx…

cu>nesupratau…kiti,tai kas…kas priversti skaityt tuos sudus?..is dalies as del to kazkiek ir pergyvenu…bet alternatyvu nerandu,kaip kitaip privest zmogu prie teisingesnes dalyvacijos. newera>o tu tikesi,kad jei moderatorius,tai jau jis kitoks,tipo beveik tolerastas?..neee…kai buvo rinkimai i moderacija,as viena ka sakkiau,kad busiu toks koks buvau…bus ir nx ir viskas kas buvo pries tai…nemegstu veidmainiaut