siuntimo nx tema

dr, o tu nesupranti kodel pasipyle zajevos? kazkaip anksciau tokio dalyko nebuvau girdejes Nekaltas

koks forumas, tokie ir moderatoriai Gerai

ne, nesakykit, Trūlikas reikalingas. Jis, kaip bendras priešas, suvienija tautą Gerai

as tai kolkas is truliko prikalyvajus, provokinuosi, bandau ji, bezdzione man irgi pradzioj atrode normalus, kol neisryskinau, kad moralinis degradas kazkoks. Cha cha vpyzdu, as tai uz tai, kad pikti, suszvereje, nekertantys bajeriu, zlobni, susireiksmkne, nurauti ir psichiskai nesveiki, eitu nx. Kietas

Mindosas>as tiesa pasakius nesuprantu…tiksliau jus taip ir neatsaket i klausima…kodel didzioji dalis dalyviu nebuvo uzbannti,nx pasiusti ar isjuokti…o geri 5-6dalyviai raso zajavus ir amzinai sedi palmeje?

cu, susitikit gyvai ir aiskinkites, cia tu jau kosTmosa ant bangos pasiulEi Cha chaniekas, pareiskiu NIEKAS nera sutikes susimatyt, kam buvo siulyta, del neva internetiniu nesutarimu Mirktcia yra tik klavos kaubojEi Taip

siaip kas liecia makijako…na daleiskim trulikas sako,kad forumas nekoks…na tiek to…bet kodel bmw forume makijakui irgi nesiseka? Cha cha

edita, siaip… nakcius daug tiesos sako Taip

dr, tu cia apie mane? pastoviai sedi ir raso? Vau! bet kas keisciausia zajavas raso seni dalyviai, kuriem anksciau to neprireike. nebuvau girdejes per kelis metus nei karto.

youtube.com/watch?v=ZH-kbZOY7U4&feature=related

mindosas>as ne vien tave turejau minty…sneku apie etatinius ziurzius,kuriems viskas blogai…o kas tie seni dalyviai?..trulikas jau keli metai,kaip deklaruoja,kad cia ateina suda pamalt…joks jis dalyvis,visi kiti ,kad ir seni dalyviai,bet mutave

trulikas ir niekada nebus dalyviu. todėl, kad niekada nebus auto.banginių. tokių, kokie jie kadaise buvo Špyga

o tai kas tave cia traukia?..gi yra tikru autobanginiu forumas…nu Juokiasi

dr, ar tikrai jis yra? adresas, berods, pas MLX, serveris bbž kur, dalyviai pasibarstę. su vilniečiais sueinu karts nuo karto

dr, ne vien mane? Juokiasi ar tai nereiskia kad ir mane? tai kiek kartu as sedejau ir rasiau? Juokiasi atsakyti nereikia, seip baika cia Mirkt kogero visi sensta ir durneja, bet kas tada toliau? Cha cha

sita…mindosai,apie senejima ir durnejima gal nereikia ka,jau ir taip gerai pasizymejai ne tik AB,bet ir telefonsciku forume,kaip itin protingas dalyvis…gal nepradek ok,ne ten pataikei Mirkt

qrmi, dėkui, kaip mes be tavęs. šunys loja, karavanas eina.

cu, Cha cha

gerasis senasis dr Juokiasi Juokiasi Juokiasi pirma reiktu suprast kad pakomentuot Juokiasi Juokiasi Juokiasi o kas liecia mane, kiek noriu tiek renkuosi, ka noriu ta perku ir koks nx kieno reikalas Cha chap.s.baigiau! kiek galima apie tapati.

tai jūs sukurkit temą ir ten siuntinėkit nx vieni kitus. gal kažkam nuo to lengviau bus