SilkRoad Online

O kokiam serve loši?

pirma ismoksiu zaist, o servu nezinau Cha cha as pradinukas rpg online srityje Liūdnas kaip suprantu dar registruotis kazkur reikia? bet dzin.Kietas

SRO irgi mano pats pirmas žaistas MMORPG Šypsena

svarbu esme pagaut. po to nebesunku Šypsena bet pradzia sunki. Šypsena noriu po darbo atsipalaiduot Girtas

tik per daug neatsipalaiduok, bo dar darbą užmirši Cha cha

Tai visgi pirma servą turėsi pasirinkt, o tada ir žaistCha cha

zinau, o kokie yra ir kur jie? Cha cha siaip su lietuviais fainiausia geimint Šypsena
tai kokia sistema? uzsiregistruot? ka po to daryt? jungtis prie servo iskart tada? Šypsena

servą pasirinkt gali kai grajų įjungi

čia tai aš nesutikčiau…iš šiokios tokios patirties sakau (čia nekalbu apie pažįstamus/bangiečius)

jo, užsiregistruoji jų saite (kiek pamenu) tada žaidime pasirenki servą ir susikuri charą

http://img58.imageshack.us/img58/2935/nesamopneln7.jpg
nesamone. jokiu pasirinkimu ir kt. cia brokuota versija ar kas per kakalas…Užsispyręs

O prieš šitą lentelę katrtais konors neišmeta? Šypsena

neprisijungia ko tais prie servo…

cia nieko neismeta, tiesiog sitas ir tiek.grybiena…einu paspardyt sienu…

ismeta pasirodo " the server is undergoing inspection or updates. connect to blablabla for more information…"

Nu tai neprisijungia prie servo… gali būt, kad neišeis dabar… pabandyk ryte… arba gal firewall’as nepraleidžia? Šypsena

ugniasiene sutvarkyta Šypsena i exeptions itraukta. ai kaip nors. tik ryto nelabai noriu laukt Cha cha

jei tvarko servą tai teks laukt…

Kaipnors Cha cha O tai dar nepradėjęs lošt cigarečių bėgsi pirkt Juokiasi

Eik taip - C:/windows/system32/drivers/etc atidaryk hosts failą su teksto redaktorium ir įrašyk eilutę 121.128.133.26 gwgt1.joymax.com
Tikrai turi suveiktiMirkt

gerai kad nerukau Cha cha

blacknight, isbandytas sitas dalykelis jau Šypsena bet tuoj restartas pareis kompo ir paspardymas lauktuviu Cha cha

xexe. veikia jau Šypsena koki serva patartumet?

Rinkis kokį nori, vienam ar kitam yra vistiek kažkiek lietuviųMirkt
Aš tai turiu charus Aege ir Greece servuose, bet labiau lošiu GreeceMirkt

nu, ka liejames i fantaziju pasauli. …siaip ir gult laikas butu Cha cha