SilkRoad Online

sunkus geimas? galiu bandyt siustis ir jungtis? Cha cha

hardcore grinding Cha cha

kas cia blyn per nesamone simerai? Cha chaPavargęs

nu škias muši mobus, paskui dar pamuši mobus…parūkai ir vėl eini mobų mušt Kietas
įdomumas prasideda tik nuo aukšto lvl, o iki to reik paplušėt gerokai…

reiskia gausiu pluset. o kadangi nerukau, daugiau primusiu Cha cha kazkada pradzia turi but Šypsena

Pradėsi rukyt, jei norėsi aukšto lvl Cha cha nes mušti mobų teks daug Cha cha Labai daug Laimingas Labai labai daug Juokiasi Bet jei neišgąsdinau, tai sekmės grindinant Cha cha O ypač farminant SP Juokiasi

iskart eina online rezimas ? ten nuo nulio ir pradet reikes ane? Šypsena

jo, jeigu niekas nepasikeitė, tai iš kart atsidursi mieste ir galėsi tokių šiaudinių kaliausių eit kapot Cha cha
o šiaip visai linksma buvo…seniai jau bežaidžiau Girtas

tai liux, vienas pats visus nukalsiu su sake Cha cha

Ech nostalgija…geri prisiminimai…daugybe valandu ismestu veltui… Cha cha

SRO yra nezinau geriausias mano zaistas rpg Gerai ir tikrai tikiu, kad dar sugrysiu prie jo, uzbaigt ko nepabaigiau…

Dar nepaminejot zmogui kad pastoviai jaus lagaCha cha

Tai kad nelagina.
Kiek pastebejau paskutiniu metu masiskai pradejo pajunginet naujus servus.
Pries kelias dienas buvau pasijunges piko metu, lago nepastebejau.

E, matet Kaledu eglute pridejo, muzika kaledine mieste padare, sninga silkroade daba. Linksma kai matai nuo karscio dykumoj suskilinejusia zeme, o aplinkui sninga Cha cha

O geras, reiks pabandyt prisijungtCha cha Dar gal mobai apsirengę Seniais Šalčiais busJuokiasi
O ar naujuose servuose atsirado Santa Klausos set’as?Drovus

As ir pasijungiau SRO, nors ir sesija, mokslai spaudzia, bet smagu kaledines muzikos paklausyt Juokiasi

Zodziu man daugiau nebereikia pagalbos nors niekas ir jos nesiule bet turiu ir pnigu ir kito sudo tik reikia kad kas priimtu i clan vienam acibodo butiLaimingas

Ne, nes Kaledu eventas da neprasidejo. Per ji ir kris kostiumai seniu salciu ir panasios nesamones.

Aišku. Nu ką tada siunčiuos tą Silkroad OnlineCha cha Turėjau kompe pirmiau, bet bandant paleist, errorus mėtyt pradėjo dėl smulkmenų, tai ai iš naujo normaliai parsisiųsiuCha cha

Blacknight, padesi man dubasint? Laimingas