Šiandien sveikinu nunuvakar jo gimtadienis

Nu kas čia per mada, patiems ant pliuso karstytis? Apakęs

Greit nulipk!

Noriu Tave pabučiuoti in real. Lūpos (Į kaktą, tėviškai. Šypsena )

fa_ba Gėlė, tau ka - paranoja? Nustebęs
Gėlė Gėlė Gėlė

Otm Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Kas cia visiems darosi? Nekaltas
Turbut, pavasaris veikia. Taip
Fa_ba Gėlė, sveikinu su pavasariu!
Neisikalbekime sau kompleksu - paskui labai sunku jais atsikratyti. Šypsena
Sekmes tau! Labas
Negaliu sakyti, kad tave myliu - atrodytu itartinai. Nekaltas
Todel sakau - esi sauni. MirktGėlė

Tu mums labai patinkiGėlėir mes tave mylimBučkisGėlėGėlėGėlė

As norejau ta pirmas pasakyti, bet gal man ir pavyko Nekaltas
As irgi…Liežuvis

Tu ko ten prisiuostei?Baik prisigalvoti,nes ir aš atsinešiu savo kryžių-tegu prikala abiGirtasBaisu

Na fa_ba Gėlė esi gi ultra geriete. Manau tai daug ka pasako. Man asmeniskai tu patinki, linkiu tau sekmes ir laimes Labas

as tave myliu Taip
labai myliu MacerniTaip
linksmuole tu fa_ba Šypsena

Na, matyt ir aš jau ‘pribrendau’ tiesaiCha chaNekaltas
Taigi, gal nesunku būtų pakleksėti keletą kartelių ir parašyti, ką kas apie mane galvojat…Ar aš trukdau klube 30+?..Ar kas neatleistinai įsižeidęs dėl mano komentarų ir pasisakymų?

Iš anksto dėkojuGėlėLabas
Flirtas

fa_ba, miela fa_ba… O kodel manai, kad kas nors Sudužusi širdis galvotu? Tu nuostabi, itrauki mus i savo Apkabinimas pasauli… Aiskiai mums smagu (nors ir virtualiai) su Tavim. (Juk man dar neteko kitaip pabendrauti su 30plius nariais) Mirkt Liežuvis Buk laiminga, sypsokis, ir vis vien sakysiu - nekreipk demesio i musu komentarus, nes svarbiausia rupi, ka pati apie save galvoji. Mylek save labai, nes Tu labai to verta. Širdis Gėlė Šypsena

Gal dar per jauna siam saituiLaimingas

pamanykit…keli menesiukaiPiktas…gal mano sena ŠirdisNežinau
Flirtas

Fa_ba kam taip ziauriai tu apie save?Jei kam tu nepatinki ar nepatinka tavo komentarai lai neskaito tavu minciu.O man tai asmeniskai tu patinki?O kai gyvai pamaciau tai is visŠirdisDrovus.Ups issidaviau.

imsim cia ir sakysim taip iskart ka galvojam

NekaltasMirkt

Galvoju, gal kiekvienas po tokią temą pradedam? Visai nieko būtų…
Ką jūs galvojate apie mane? Ir taip koks tūkstantėlis kitas.

TūsasMirktTūsas

vat ir issidaveiJuokiasi…as taip lengvai neissiduosiuCha chaLiežuvis
dekoju uz sokoladaNiam niamNekaltas…tu tikrai saunuolisLabasLūpos
Flirtas
p.s.tema labai sena…tada buvo viskas labai rimtaTaip

o kodel gi ne? ir jau visai ne ‘iskart’—tema labai sena…beveik, kaip ir asNekaltas…vat imtu visi ir pasisakytu, ka kiekvienas galvoja apie kazka, na…nebutinai apie mane, galetumet ir apie kitusNekaltas
Flirtas

visai ir nieko butuMirktCha chaJuokiasi…bet dabar jau ir moderatores nebeleisCha chaLiežuvis
si tema ‘ant bangos’ isplaukeCha chaLiežuvis, o tu pavelavaiCha chaLiežuvisJuokiasi
Flirtas

Nesvarbu kokio senumo tema,svarbu,kad tu esi sale musu(tai tik mano nuomone). GėlėGėlėGėlė