Šiandien sveikinu nunuvakar jo gimtadienis

Esmės tai nekeičia.

Nepasisakiau,Otmorozok temoje,nes nemegstu,kai šitaip atvirai dalyviai priešinami vienas prieš kita…Blogai. Bet pas mane ir yra tokia nuostata, kad jei dalyvis iš lietausVeee klubo,tai tada kažkas ne taip… Man pačiai keista,kad šitaip skirstau,bet esu labai labai blogos nuomones apie lietu…Pavargęs.

fa_baGėlė, esi viena iš tu dalyviu,kur malonu skaityti mintis Gerai Šypsena. Tikiuos dar ilgai banguosi 30plius…Labas.

…taigi, kad ne visi ir net ne daugumaLiežuvis
Flirtas

Kadangi dauguma klubo narių jau pasakė nuomonę, pasakysiu kaip naujokas:

Man labai keista, kai žmogus viešai prašo išsakyti nuomonę apie jį NekaltasNekaltasNekaltas

Taip galėtų klausti kokios nors šalies karalius, kuris prisigėrė GirtasGirtasGirtas ir nuvirto nuo sosto Baisu Mirkt

Tikrai daug pagyrų. Dėl trukdymo - tai man niekas netrukdo.
Jei taip nori, pasakysiu savo nuomonę: kai pirmą kartą pamačiau meete (iki to aplamai jokios nuomonės neturėjau) pasirodei paprasta, draugiška ir labai maloni, mano sesei palikai tokį patį įspūdį. Paskui ištisai visose temose pradėjau rasti tavo pasisakymus, susidarė toks įspūdis, kad kartais rašai tik tam, kad rašyti, atrodo visur paliko pilna tavęs. Tada pagalvojau, kad turi kažkokių kompleksų ir žūtbutinai nori būti kuo pastebimesnė, nori visiems įtikti, nori dėmesio. Bet turbūt daugelis to nori, tai ne yda. Vėliau supratau, kad tu natūraliai esi gera ir ko gero visuose ieškai gero, turbūt labai mėgsti bendrauti su pačiais įvairiausiais žmonėmis, esi jautroka, tau svarbi kitų nuomonė (daugumai ji svarbi).
Tai tik mano subjektyvi nuomonė. O šiaip tikrai negaliu nieko blogo apie Tave pasakyti. O jau įžeidusi tai tikrai nesi nieko.

fa_ba - šaunuolė TU…Gerai

O tie du zuikuciai ir cia nepasidalina Juokiasi

Ai, tingiu skaityti. Tik supratau, kad buvoke vegetarų suvažiavime. Šypsena
Aš visiškai nusivylęs. Nustebęs Tai dumeeto nebuvo? Pravalas. Ir vėl likau be dvasios peno. Liūdnas

Viska tu pati zinai…

patenkinai smalsuma?

Ai, nieko nesakysiu…Mirkt

turetum viska rasti ciaNekaltas
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/137342.222-=(1078831564

Flirtas

Fa ba tu gi zinai, kad visiems patinki, nutylesiu tik viena fakta. Tu pati zinai, bet cia asmeniskai. Pasibuciuojam.Lūpos.

Tu tikrai cia niekam netrukdai,cia isvis niekas niekam netrukdo,tik megsts vienas ant kito uzsisokti.Tradicijos cia tokios.Kanda
O pati esi labai sauni,tiesiog spinduliuoji gerumu.GėlėNoreciau tureti tokia drauge.Šypsena

Ups, neparašiau, kad čia draugiškai, be užpakalinių minčių. Šypsena

Nagi, nagi. Tęskite, tęskite. Cha cha Cha cha Cha cha

A kas ti buvą? A kadu? A kų dą daręt?

Aš, kaip tikras vyras, labai mėgstu pliatkus. Fa_ba, pamalonink sielą, papasakok, ką lietusLietuvoje daro per pirmą kartą. Šypsena

aj, Fa_baGėlė cia gi be zodziu aishku… kai prisimenu ta pirma karta, kai akys susitikoMirkt… siaip tai labai idomus atvejis…bet faktas, kai zmogu esi mates gyva, tai visai kitaip priimi tai, ka jis rasho… nekyla noroKanda

Sakau pavasaris - visi tik visus myli - ne prieš gerąMirktCha chaCha cha

u vas takije perjaTaip
kopyta ocen’ stroinyjeGerai
…i dobraja dusaFlirtas

TūsasGirtasTūsas
FlirtasLiežuvis

marijole, cia ne kompleksai…noriu buti objektyvi sauTaipGėlė

nagi…pasisakykit visi, pleaseCha cha
Flirtas