Šiandien sveikinu nunuvakar jo gimtadienis

Šiandien sveikinu nunuGėlėvakar jo gimtadienisNekaltas

fa_ba - nežinau aš tavęs, bet vistiek malonu, kad esi. Labas Gėlė

Oi, ne, man tikrai netrukdai Ne ir neprisimenu, kad būtum įžeidusiNekaltas Šaunuolė esi ir tiek (nenoriu daug girti)Mirkt

TaipTaipTaip

pripazinsiuNekaltas prikisai, tik kad nelabai pavyko mums to ® prilipdyti prie mano nick’o, bet dabar jis ne tik incialai, bet ir prasme turiMirktCha cha

RitaGėlė

Flirtas

aha, ir dar galejai pasakyt, kad prie tavo dabartinio nicko as esu nagus prikishesCha cha
gal dar kam reikia nicka pakoreguot?

nepavyks Tūsas nes cia liks visu kitu bangieciu patys geriausi atsiliepimai Žvaigždė

on si fonde re ve mondo le tabe …Taip

fa_baGėlė,mums labai reikalingas psichologija ismanantis zmogus, tikrai jo teises bus saugomos, bet uzmokescio pasiulyti niNegalime…Nekaltas
Gerai…neNepasididzavau…paTaipsisakiauLabas

fa_ba Gėlė
Realiai NeNeNeNEpazistu, virtualiai - sugyvenama Cha chaMirktCha cha

Man labai patinka stebeti, kaip profesionalisi ir nekaltai mirksedama akelemis vynioji apie pirsta ne viena Bangos plebeju. Smagu, kai jie klojasi kilimeliais tau po kojomis. Gerai Juokiasi
Taigi stebiu ir kai ko mokausi Mirkt Nezinau ar pritaikysiu, bet idomu Taip

O bloga nuomone nutylesiu, nes nesu bendravusi realiai. I
nternete demesio ir pripazinimo norisi visiems. Tik ne visiems taip ryskiai Flirtas

fa_ba reik iš arčiau susimatyti tada bus aisq >>>>>>>>>>>>>

Manau, kad ne vieną jau ir suvyliojote… Taip
Tik pažiūrėkite, kokie ritualiniai šokiai aplink jus šokami! Cha cha

Manau kad turetu pasisekti,nes Tu labai sauniGeraiGėlėLūpos

ApakęsNustebęsar as?Nekaltas…nea…as pati nekalciausiaNekaltasCha chaLiežuvis…as net nieko suvilioti nesistengiuNekaltasNustebęs…o gal reiktu pabandyti?Nekaltas…kaip manai, ar man pasisektu?NekaltasDrovus
Flirtas

Miela FA_BA,

Jūs viena iš didžiausių, bangos kokečių… Niam niam

Su pagarba,
NifNifas

…tad…belieka tik istrinti tema…
Flirtas

Jei norejai sulaukti kritikos, bet jos nebuvo, tai, matyt, ne siaip sau Liežuvis Esi Angelas Bangoje, isvada tokia GeraiMirkt

Cha chaCha chaCha chaas labai stengiuosiNekaltasDrovus…tik nevisada spejuNekaltasLiežuvis
Flirtas

Dar noriu pagirti, kad fa_ba graziai savo sveikinimu temoje tvarkosi Gerai Aciu, fa_ba! GėlėGėlėGėlė

BobaGėlėNekaltasDrovus
Flirtas