Shropna parase, kad stalkeris iseina is bangos.

Shropna parase, kad stalkeris iseina is bangos.

Kaip galima iseiti is to, ko nera? Pavargęs

Prie progos noriu pasidometi: sinadien lietrycio pirmam -penkatam puslapy skaiciau apie kavianskas st. barbariskas aistras: visokios burtininkes, berneliu uzeigos, skolos, dalybos ir grasinimai SMS… Nekaltas Kadaangi i madam su zaicu tai nepanasu, tai as pamislijau: musiau cia apie stalkeri su kazkuria gerbiama dama raso… Nekaltas Ar gali buti tiesa? Šypsena

http://www.lrytas.lt/?data=20070224&id=pen24_a4070224&sk_id=99&view=2

Taip, viskas, apie ką rašo lietrytyje, yra apie Stalkerį ir kitus bangučius. Taip Cha cha
Jei toliau mąstysi ta linkme, tai daug pasieksi sveikatos srityje… Cha cha

Dekui, LD, as taip ir maniau, kad cia renkasi izymus zmones. Šypsena

Taip, visi įžymūs - o ypač aš … Kietas

…tai jau tikrai…o dar parašiau iš “proto”…tu teisus,negalima išeiti iš to ,ko nėra…Cha cha

P.S. ne apie srakerį ten…matai jis pats visur “skundžiasi”…o jei taip apie jį rašysi ,tai ir ant tavęs pasiskus…prieš tai kompromato paieškos…“ką tu veikei,su kuo ir kur praeitą vasarą”…Cha cha

Tai Tu - ne burtininke? Užsispyręs
Nieko tokio, ant manes kompromato toli ieskoti nereikia - uztenka googlo. Cha cha Tad esu ramus kaip geras sokejas. Cha cha

Kas tuo abejoja. Šypsena Apsviesk mane. Drovus

Ne ,ne burtininkė…aš paprasta, pilka ,bet laiminga pelytė,nutraukus bet kokį bendravimą su nestabilios psixikos asmeniu…Laimingas
…man taip liepėMirkt

O kas tau liepė? Apakęs Dievulis ar tas nestabilus asmuo? Nekaltas Kažko susipainiojau serialo vinguriuose… Nežinau

Musiau, kaip ir daugumai - Palmira liepe. Nekaltas

Aš tai naudojuosi kitos astrologės paslaugomis… Nekaltas

Gal nori mano paslaugomis pasinaudoti? Šypsena Galiu nuspeti ateiti serialuose. Angelas

Šulijos

Serialų, jeigu jie ne apie mane, nežiūriu… Angelas

Jokiu problemu. Šypsena Pakabink stalkeri, zaica, ar bent lentpjuves irengini - ir serialas garantuotas. Angelas

Nei vienas išvardintas objektas nesudomino, net jei ir tapčiau gviazda Žvaigždė jų dėka… Gal turite pasiūlyti ką įvairesnio ir subtilesniam skoniui?

Dar esu as Tūsas
Kietas

shropna, o kaip chokoladka? Nekaltas Nea, ne, aš jos neatstosiu ir mūsų serialas gausis niekinis ir bevertis kaip centas, pamestas prie “Maximos”…