Shropna parase, kad stalkeris iseina is bangos.

Bet ziurovu bus Girtas
Kietas

Ne, kad man tokio dėmesiaus dabar nereik visai. Nekaltas O žiūrovai - jei nebent dėmesio verta pjesė būtų, o čia - niekalas, nevertas sudilusio skatiko… Nekaltas

Choko - labai i tema! Gerai Pritariu shropnos pa(si)siulymui. Taip Koks serialas be trikampiu, tetraedru ir kitu prijaucianciuju… Girtas

…ups… uzhmyniau kazhkam ant liezhuvio…

Turbūt labai nenumynei, jeigu funkcionuoja… Nekaltas

…matau - klava barshkini, o kaip tas raumuo tavasis funkcionuoja - ka ash zhinau…

O ka Tu zinai? Drovus

http://www.adiart.spb.ru/d_goh.html

Katė

…na ir gudras esi, nuirkas?.. Tuoj ashai tau privatais apie lonzheronus ir kardanus…

Alan Žeron guliaet…
Kietas

on ne pjot odekolon…

Davaj! Gerai Taip Neraso man niekas i privatus… Užsispyręs Tik mano efkes priekiniai varantys - kardanas vargiai ten itilps. Nekaltas

…kažkaip neina šiandien apie kažką įdomaus pasirašineti kraizy džoukaz…i viskaz…Kietas

…ash ka? - ryzha?.. "Davaj", matai jam…

O cio pyyyz…m?Cha cha

[quote]Gateris rašė:
…kažkaip neina šiandien apie kažką įdomaus pasirašineti kraizy džoukaz…i viskaz…Kietas
[/quote]

…sukirtau vakarykshti shashlyka su nupzdintu ish Chili Heinzu…

Per daug kuklus, kad pats pasiimciau. Drovus O kokia Tavo plauku spalva. Nekaltas

…sukirtau vakarykshti shashlyka su nupzdintu ish Chili Heinzu…

[/quote]

…jooooo kleptomanija…man kada priepuoliai užeina tai atsipeikėju tik išvilkęs pora šubų ir videkamerų…kitaip nepraeina…Šypsena

…sakai, nuirkas?, raizhysi chia dabar nagais…

[quote]Gateris rašė:
…jooooo kleptomanija…man kada priepuoliai užeina tai atsipeikėju tik išvilkęs pora šubų ir videkamerų…kitaip nepraeina…Šypsena
[/quote]

…per paumejima pritempiau namo kanalizacijos dangchiu…