Sezonas atidarytas :)

Fatun, apie ka tu cia, nori lagunos? Nekaltas bleee nzn ka cia pasakyt kad nepirktum, labai genda, elektra puliuoja, siaip negrazi, didele gan Cha cha pliusu sian labai maloniai likau nustebintas greit bus 1000km nulekta per sia savaite o kompas tebepaiso 5,5/100km Apakęs nzn ar saliarkos geros uzsipyliau ar kazkas pasitaise pries tai su sitais ratais ~6 laikesi Nekaltas

ka jau tvarkei, kad genda, alektra puliuoja. man visai px atrodo, didelesnes nei a3 ir dairausi Cha cha kuro sanaudos tokios pat kaip ir mano kibiriuke Cha cha

Elektros, tvarkiau parkinga, kai pirkau buvo nusprogus akute ta pakeiciau 30 lyg ir lt kainavo ir dar link pavasario nupuvo parkingo laidas tai teko nujamt buferiu ir susukus suizoliuot. aj dar buvo nusproges ratu slegio davikliu antena, tiesa ir sitas defektas buvo jau perkant Taip kas dar, aj buvo pastriges rankinio pipsikas tai uztraukus rankini neuzsidegdavo lempute, tai teko nuimt rankinio skura ir paspaudinet ana Taip pasitaise Cha chakas dar nzn turbut nieko Cha chaedit, buvo galinio lango valytuvo mechanizmas uzpuves isardytas per nauja surinktas veikia po siai dienai Taip

tai tokie dalykai, kuriuos susitvarkai nusipirkus masina Cha cha tik idomu, kaip daznai tai reikia kartoti Šypsena aisku, gryna loterija kaip ir su bent kuria masina pries perkant Nekaltas

pargryzau vln-siauliai, tai tik viena masina mane aplenke, nors autostradoj 130, o magistraliniam 100 laikiau Nekaltas nebelaksto niekas su tokiom kuro kainom Šypsena

fatun, svarbiausia tai reikia ziuret matara/deze ir turbina brangiausi mazgai Taip elektros smulkmenos ten kapeikas kainuoja aisku geriau kad viskas veiktu Taip

kiek mokejai uz saviske ?

fatun, pagal komplektacija tai pasakysiu paprastai rinkos kaina atsistojo jau su pakeistais dirzais filtrais ir tepalais Mirkt p.s mano buvo su turbo defektu sita zinau ir zinau kad gryzo jau su pakeista turba Šypsena

apie 12k lt ?

Per kuria vieta geda vaziuot su sedanu?

Fatun, tometine rinkos kaina sumokjau Mirkt tiksliai nebepasakysiu Cha cha

man geda su sedanu e39

Oj tu pyp pyp pyp… Juodkrante… Nu nieko mes su dviraciais ten sausim Gerai

Tarpkitko, ekologinis tik 10lt Apakęsir jama visas is eiles prabangias auto ten vienoj aikstelei policajai Gerai

10lt?..gal sezono metu 20lt ima

dr002, nzn gal kolkas 10 nebent tavo auto ilgesnis kaip 5 metrai Cha cha

gaila nepafotkinau vienoj aukstelei metukai issirikiave auto su rusiskais nr mersus tuos dzipukus du kur cia Cele alpsta, paskui X5 ir X6 bei e65 750il , visi juodi ir su gerais tekiniais Girtas ir adarom durim kopotais bei begazinem Cha cha

baryga neegzistuojanciu daliu?

sharr, seni bajeriai, niekam neydomus Mirkt

Oj blyn Manja, a fotkej fone ne Eserine kabakas Nekaltas Susmaisiau GirtasSi pavasari jug kieman ledai lipo, stulpus pavarte…