Sezonas atidarytas :)

Manjakas, ju pilnas miestas Cha cha anksciau per viduri eidavo pravaziuoti, bet kai pamate, tai padare mazesnius tarpus, tai dabar tenka sokineti per juos Cha cha, kaikurie autobusu isvazineti, tai as jau nebestabdau prie ju, kiaurai varau, dar gazo duodu Juokiasi

Bet skaudoki anie as blin uzsivajojas kokia 60 kai atlekiau ir nepagalvojau nieko maniau ten nudazyta tai bleee kai dejau vos alus nesikrito Žliumbia

Kurie neisvazineti, tai skaudus, ar letai vaziuosi ar greitai… Cha cha Pamenu viena buvo isrove kazkas su visu asfaltu Kvankt? Juokiasi

under, bet siaip gatves klaipedoj ir palangoj tai kaip stiklas Apakęs Gerai

nu nepasakyciau, kad stiklas, nebet cia mum vietiniam jie Blogai Cha cha

kaip as noreciau ten sugrizti…

bbd as tada jei ten skaitosi blogos gatves Ufff atvaryk i vilniu ar kauna, nors tiesa kaune jau irgi pataisytos stipriai Gerai

bunu daznai ir kaune, tai ten tragedija vopse Cha cha

kaune normalios gatves, o daba kai palope tai vopse Gerai

manja negadink man nervu su tokiu taisymu Klasta siandien vos neislipau is masinos ir nepalikau vidury gatves

Sagute, kur tu tu duobiu randi? bleeee Nekaltas pirmadieni buvau kaune, treciadieni, na pirmadieni taikos prospektas buvo zopa ispajuatas ir paliktas, bet po to sutvarke Cha cha

Po polymo dar nebuvau, gal teks neuzilgo vel vaziuot, pracekinsiu su aliuminine vaziuokle Juokiasi

susilaikau nuo sitos diskutacijos ir varau i filma, myliu buciuoju ir iki Labas

under Gerai drasiai gali varYt GeraiSagute Labas

silta jau kursiu nerijoje?

Tai eserines pavasariniai ledai nenunese? NekaltasLabai gi buvo uzpuole, kieman lipo Girtas Klasta

Sian masinos termometras paise 12-14 laipsniu Gerai aisku palangoj silciau ten rode visus 16 Gerai

a kodel nebenori univermago ?

Robikas, apie ka tu? Nekaltasfatun, supratau kad man jis visiskai nereikalingas, vel nejuciom susimastau apie kazka su dviem durim Cha cha

as tai vis galva suku, parduot neparduot ir imti toki pat univermaga Cha cha atkalbek Cha cha