Sezonas atidarytas :)


Sezonas atidarytas :slight_smile:

Tai ka siandien atidarytas vasaros sezonas Girtas Gerai Oras superinis Girtas

univermagas Blogai

siandien tokiai ant subines sedau nes laike 14-15 vaziuodamas i kns,bande atsiplest bet nesigavo Drovus Cha cha

bet kas jums tuose universaluose Gerai, niekaip nesuprantu Cha cha Buda ir tiek… Cha cha

sitos lagunos tik univermagai ir ziurisi Gerai

neturejus universalo niekada nezinosi, kuo jis yra gerai Tūsas

ryt busiu kavne, saugokites !!!

under-pritariu,man irgi nesusipratimas,bet mano atveju reikejo vaziuot su kazkuo tai rinkausi kad bent butu quattro ir aftamatas,nes negaliu ziuret i univbermagus,kazkas pamenu cia sake kad geda vaziuot su sedanu Juokiasi Juokiasi

Kabuki, ka kaune? RM, sian ziurejau i tokias audzi kaip tavo ir nesupratau abi 2,5tdi abi univermagai, bet pas viena gale kiekvienam sone po duda, o kitok kairej pusei dvi mazos dudeles Nekaltas

geda su sedanu Juokiasi JuokiasiManja, kur dudos is sonu, ten Q, kur vienam sone, fwd

Jooo su univermagu tai persistegta konkreciai, bet ka darysi, pasimokiau Drovus

Mirkt

Manja> o kas but geriau jei laguna nebutu universalas? grazesne nebutu, ekonomijos didesnes nebutu, nu kas geriau? Man rodos reik pagal modeli ziuret ŠypsenaVietos niekada nebus perdaug Šypsena

under, jasna Gerai o as mmasciau cia gal nuo kokio kebulo aBdailos priklauso a nuo da ko Cha cha Beje kas ten pas jus klaipedoj per nesamoningi speedbump’ai ? Piktas

Manjakas, tie baltijos pr kvadratiniai ? Juokiasi

kai sedejau lagunai ant subinbes,beveik nuo vln,sakau draugeliui ziuresim kiek laiko dap1sim ji sededami ant galo,laikesi zmogelis,kantrus papuole,jau pire kns dasutino iki 200 beveik,norejo atsiplest,nes matyt dap1sau Piktas Cha cha

Under, nzn kokia ten gatve, toki raudoni blynai Apsvaigęs bleeee vaziuok greit trenkia, vaziuok letai trenkia, jo ne apzergsi ne viena rata leisi kazkokia konkreti nesamone Kvankt?

Kur jus ten ble laukstot kaunas-vilnius kelyje, ble kiek ten inkilu… nedrystu tenais spausti Cha cha

Vakar ateina vadyla, sakau tai keiti 735 i vonia ar ne, sako ■■■■■■, nunese 735-ta nuo maxima bazes Cha cha o as jam pries tai puse metu zyziau, kad keiciam keiciam, abejojo, va dabar nei to nei ano Cha cha