Senis - Tautai.

Senis - Tautai.

tai va, mielieji. noreciau padekoti kelems zmonems (visai kaip per oskaru iteikima, ane? Šypsena) uz maloniai praleista laika “ant bangos”. ir palinketi geru svenciu Taiptaigis, thanx goes to: Largo - uz teisinga poziuri i gyvenima ir blaivias mintis. Gėlėbuhaltierkai - uz fantastiskas eiles! GeraiMetai - uz sveika humoro jausma ir nesveika citatu kieki Cha chasmilejai - uz smaila liazuvi ir astru prota Mirkt(Ni) - uz rupinimasi, kad visad kiltu bangos PavargęsRugstelei - uz dosnuma kabinant auksines spynukes. ir bernus Nekaltaspeppei - uz drasa ziurint gyvenimui tiesiai i akis Alusissitriinusiai - uz tai, kad issitriine Liežuvisir, pabaigiai - BigMamai Baisu - uz tai, kad niekas taip ir nesuzinojo, kad jinai (Ni) klonas JuokiasiP.S sioje temoje visi gali surasyt savo linkejimus vieni kitiems. kol metai nepasbaige Mirkt

uj kaip fainai Apkabinimas ir as gavau sveikinima!!! aciukas Mirktirtau linksmu, sociu, laimingu, siltu… svenciu Apkabinimas

Aciu maziuk Bučkis

Cha cha dėkui Seneli. Tikrai labai miela Apkabinimas Aš norėčiau tau padėkoti už puikiai praleistą laiką, už tai, kad prisidedi prie citatų kiekio didinimo Cha cha, už tai, kad atneši dovanų, kad ir per langą ir… ai, bala nematė, už ragus Bučkis

na savo ruoztu…keip sakant gavus oskara?? Nekaltas noriu padekoti: hmm kur tas rastelis…ai va… so thank’s goes to: Apkabinimassmileja etherna Meta Bitute TempTreSS nusiskutau! ixius Fallen_again(ex)dubudukas dede11 sūnus …na ir daug daug kitu banguciu…kurie man keip sakant apsviete kelia ir parode kaip isgyventi Bangoje… Tikiuosi kad ir kitais metais niekur is cia nedingsit PavargęsP.S. (Ni) ir Bigmama…uz sveiko humoro doze ir vitamina C Taip

pamirsai pridet “ir girtu svenciu” Girtasbet vistiek labai asiu Drovus

velkam Šypsena

ragai nukris pavasari, nepergyvenk Šypsenao draugai liks Drovus

=Drakonas= uz mano intelekto ivertinima Cha cha linkiu neprarast to ka sukaupei per gyvenima Cha cha apie ka as ce jau nutylesiu Mirktmelynake4 savo maze noreciau pasveikint pagaliau prisijungus prie banginiu Cha cha Apkabinimas (Ni) palinkeciau nebebanguot taijp ir nevimdyti kitu dalyviu Cha cha na visiems visiems noreciau palinketi laimingu siltu ir graziu naujuju metu… su sventem zuikiai ir zuikos Mirkt Bučkis Apkabinimas

O tai nx tema kurti? Nemoki privatkem naudotis?

ir tau geru svenciu! Gėlė

O man man Žliumbia

shtishh ish chia Pavargęs

ko tau da truksta Pavargęs

pavasarį Apakęs O iki to laiko tampyt… Cha cha

Apkabinimas vat tas man labiau patinka GirtasLargo, Bučkis

o tau - dovanele Dovana

Niemand,Yanada,tidus>>su artejanciom sventem,jus visi trys liabai faini zmogeliukai ir labai labai geri draugai Gėlė Bučkis Labas dar niekada neturejau tokiu draugu Cha cha

saldainio Žliumbia

ir tave su sventem Drovus ziurek neliudek ir gerai bei girtai Girtas atsvesk Cha cha