Senis - Tautai.

nu…geraj ce sukalbejaj… Cha cha~ Gerai Taip~ Nekaltas~ Angelas~ su shwentem… Cha cha~ Flirtas~ Drovus~ Cha cha~

tavi irgi Drovus Šypsena

kurion vieton?

o ka turi ??? Apakęs Šypsena o gal negadinam grazios temos? Mirkt

Ai, tiek jau tos… Sveikinu visus Apkabinimas Šiandien mane aplankė Kalėdų dvasia matomai, todėl bylo-nebylo… GirtasKai metai prabėga, neaišku truputį, Ar džiaugtis, ar žvelgti atgal… Ir norisi kartais truputį pabūti vaiku - ne tokiu kaip dabar… Kalėdos… Naujieji… Tiek daug prilinkėta, tiek daug dovanų! Stebuklų nebūna, o gal? NekaltasJei tikėsim, ateis dar daugiau laimingų valandų… Linksmų švenčių!!! Bučkis

AHA!!! taip ir zinojau, pas tavi kazkas lankosi paslapcia! KandaP.S anyway - linkejimai grazus Gėlė

tesent Metutes Apkabinimas…graziu zodelius… Atsistojes prie Sv. Kaledu medzio Sniego angelas pravirkde savo fleita. Vakare prie lauzo naujamecio… Jis dainavo apie laimes zvaigzde… Apie ta, kuria sirdy nesiojam, Tik jos ieskome kazkur toli… Skrido angelo daina, puosta svajonem, Kiekvienam linkedamas rast laime siam kely. Visiems graziu svenciu Girtas

ooo… mano Senelis sužvėrėt baigia Apkabinimas

namie issiaiskinsim… Flirtas

senelis vos neapsizliumbe, zinok… Gėlė

laukiu nesulaukiu Myliu Galėtum jau elnius eit balnot Flirtas

nezliumk…nezliumk…nes ir as tuoj zliumsiu Apkabinimas

aha, gudruole! kol as su elniais biciuliuosiuos tamsta vel kokiu nors “vasiu-dvasiu” prisives in troba? Nežinau

Largo Apkabinimas, šaunuolė. Irgi aplankė Dvasia? DrovusKai dienos sustoja… Kai kiekviena akimirka atneša permainas… Kai vienam bristi tampa sunku… Ir kai pastangos atsiperka… Visada ieškome kito rankos… ApkabinimasTada lieka tai, kas svarbiausia - draugystė, bendravimas ir pasitikėjimas… Lai lieka tai, kas vertinga ir amžina… Gėlė

nea,aš dovanikes supakuosiu Drovus, kurios dar nesupakuotos Cha cha

Metut aga Taip tookia…raumeninga…auksta…zaliom akim…tamsiais plaukais…ech… Myliu

eeeee. pala, pala! kaip suprast - kurios dar nesupakuotos?! jos gi VISOS buvo supakuotos! kas gi jas atlupo, mmm? Nežinau

bigmama-ne mano klonas,bent jau šito nepripaišykit… Pavargęs…a tiesa-linkiu,kad visi…

su kitu bachuru, su kitu bachuru as tavi maciau… ko vardas arturas, as ji zinau Pavargęs

žalios akys… kaip mano? Cha cha Juokiasi