Senatve

Senatve

Šuolaikinu

tu cia svaigsti apie kazkoki atsidavima, tai priminiau, kad neuzsisvajotum per daug Cha cha

o kas čia ką siūlo?

juk sake sekso nesiulyti, ar apie kita viesnia kalba eina? Nekaltas

ir gal atsiduosssss

Jei gerai pavaišinsi, gal links ilgesniam laikui Nekaltas

Gerai, tada važiuoju į turgų pirkt lašinių, raugytų agurkų, trauksiu iš kameros rasotąButelis …su viešnia reikėsApkabinimas

O, jau grįžta po biški Juokiasi

kada?Nekaltas mėgautis?Nekaltas su kuom mėgautisNekaltas

Mėgaukis jaunom dienom tada, senatvė grįš ‘atgal į vaikystę’ pavidalu

Apakęs, ei, tai ką…aš Senatvę pražiopsojau? prabėgo šalia prieš gporą dešimtmečių?ŽliumbiaUžsispyręs

bet gal dar sugrįš … mieloji…ach… Rrrrrrrrrrrrrrrrr

Pagooglink Skaitau
Bet manau, kad žinai, tik jau pamiršai - senatvė tai, kai tau už poros dienų 31-vieneri… Nekaltas

O kas tai yra…senatve?Nekaltas Tokio termino ash nezinauCha cha

Ufff

Man dar nėra 30 ir šitas dalykas, dažniausiai, yra vienintelis, nuo kurio kaifuoju…

Nu blin tiek prirašyta kad net perskaityti neinaJuokiasi
Apie ka kalba eina ir kodel nesiūlyti sekso?iskrovai pats tinkamiausis darbas ir greit ir malonuLaimingas

svarbiausia tai kad gyventi būtų miela ir prisimintum kuo daugiau laimingų akimirkų, o ne tai kad biesiniesi jog metai bėga… noriu… nenoriu… išimčių nėra, niekas nenori filmo pabaigos, bet visi mes anksčiau ar vėliau mokomes vaikščioti, auginam vaikus, anūkus, kai kurie net proanūkius, ir į medinį penalą. tad vienintelis kintamasis čia yra gyvenimo kokybė, būtent esamo laiko būtis. todėl labai svarbu yra daryti taip, kad netrūkus mėgautis tuom kaip gyveni. būna kad metais to sieki, po to gauni atlygi, būna kad tiesiog gerai pasikloji ir gerai pamiegi… visaip būna. vieni palieka po savęs rezultatus, ir gerai jei gerus, kiti visą gyvenimą rūke klaidžiojo, bet gal jie ir nenorėjo nieko palikti, tiesiog gyventi.

aš jau nebetoks. aš jau baigiu suvaikėt. Ir man dzin tie susiparinimai. Jau galima ir laisvu bėgiu nuo kalniuko riedėt.

“30 plius” - tinkamą klubą pasirinkote, čia visi tokie - jauskitės patogiai Taip

Kurios pakopos pensijos programą esi pasirinkus?..