Seksas ir Miestas

Nepakartojamas serialas apie moteru-vyru santykius,apie tikra draugyste. Subtilus humoras puikiai dera su rafinuotu zaismingumu, kuri skleidzia filmo herojai.

jo Desperate Housewifes irgi veza… vakar paziurejau 3 pirmas serijas ir uzsikabinau rimtai… Sekso ir Miesto gerbejoms tikrai patiks, nes irgi 4 veikejos tik cia jos visos istekejusios arba jau issiskyrusios, bet visos namu seiminkes. Parodoma kaip kiekviena priima namu seimininkes dalia, vaikus ir uzmiescio gyvenima… laukiu naujos serijos Kietas

Nemaciau vakar paskutines “Sekso ir miesto” serijos Liūdnas gal galit papasakoti, kaip baigesi?

Vakar rode apskritai apie filma, kalbejo pacios aktores ir kiti zmones dalyvave filmo kurime… visiems jis super serialas Tūsas

tai aš nesupratau - rodė paskutinę seriją ar ne? Apakęs praeitą pirmadienį juk ne paskutinė buvo, turėjo vakar paskutinė būt. tai kodėl rodė apie filmą? Nežinau

Vakar rodė ne serija, o tokia kaip laidą apie visą serailą. Rodė pirmą dalį šios laidos, kita savaite tikriausiai antrą dalį parodys.

Gaila,kad ne nuo pradziu ziurejau Žliumbia

na tai cia visur taip. airijoj irgi pries paskutine serija parode filma apie seriala ir pan… Žliumbia Žliumbia, o paskui jau parode paskutine serija ir visogero skylutes Žliumbia Žliumbia Žliumbia Ignoruoju Kanda

Tai gal zino kas nors: bus dar paskutine serija ar jau buvo?

fantastishkas serialas !!! Laimingaswisada priverchia nusishypsoti !!! Žvaigždė

Vyrai to nesupras, tpfu norejau pasakyt berniukai…cia moterims jei ka…visai nemergaiciukems…pamatyk siek tiek gyvenimo gal suprasi tada…

jo vyrai to nesupras… kaip niekad nesupras ir moteru Ne

praeita karta rode vel apie filmavimus, tai gal kita pirmadieni parodys paskutine…

kai buvau paaugle, man kazkaip nepatikdavo ir nesuprasdavau kodel moterys ji taip ziuri. Taciau kai uzaugau Cha cha Cha cha pradejau pati ziureti ir netgi labai patiko. Gaila, kad neberodo cia pas mus, uztat dabar rodo “Desperate Housewives”, toks pat geras, kaip ir “Sex and the City” Taip Geraichannel4.com/entertainment/tv/microsites/D/desperate_housew ives/

uzkniso Blogaipries seriala nieko neturiu (tiesa pasakius, jo kaip ir neziurejau Cha cha), bet ta visuotine manija vezi varo. kur nueisi -seksas ir miestas…jeeezaw Nekaltas ko jau nekenciu, tai popsuchos.

Na…šiaip visai neblogas serialas buvo…gaila kad baigės…su mama žiūrėdavom ir krizendavom kartais;]

Taip Cha cha Bučkis

Jega man tai patinka Gerai

tai tiesiog tikras moters vidaus isgevinimu ir minciu parodymas viesai… ka mes daznai galvojam, bet nedristam garsiai isreiksti… Flirtas Geraimyliu ji Taip Gerai. gaila kad baiges Kanda Piktas

nuostabus serialas, gaila baigiasi… Nekaltasparodo, kad jei moteris netekejusi, dar nereiskia, kad jinai tupa senmerge Gerai Gerai