Seksas ir Miestas

Geras serialas Mirkt

Labai fainas serialas - ziurejau nuo pirmo iki paskutinio epizodo. Tiesa pasakius paskutinieji trys sezonai labiau nei pati pradzia patiko Taip Ir pati pabaiga labai taikliai padaryta Mirkt

jega!!!

nereaaaalus filmas! tiesiog myliu SEX AND THE CITY… Myliu ziurejau nuo pirmos serijos ir ziuriu iki paskutiniuju… Žliumbia shiam filmui lygiu nera…

man patinka,tik gaila,kad paskutines serijas rodo…

Geras filmas nuobodiems vakarams.

geras serialas nuobodiems vakarams.

Geras filmas Gerai Gerai Ir Vyras vertetu pasiziureti, jei nori suprasti moters vidine logika.Tik labai gaila, kad jau baigiasi.

Jo, serialas GeraiKita pirmadieni jau paskutine serija, ane? Itariu kaip baigsis Girtas

man patiko, gan smaiksciai ir spalvingai pateikia moteru gyvenima Gerai

Labai geras serialas, tik gaila, kad jau greitai jis baigsis. Taip

Gerai

man tai super Gerai vienas megstamiausiu serialu,tik gaila kad jau paskutines serijos…;/

Serialas geras, man jis patinka, nes padeda labiau suprasti moteris, taip sakant “pazhink priesha” Šypsenaturiu pirmu 5 sezonu DVD Mirkt

mano mylimiausias serialas. Gerai Geraitoks taiklus taiklus moterims. nors mano draugui tai ten parasa… Piktasgaila, pas mumi jau pabaige ji rodyt… Nežinau

mano pats mylimiausias serialas, jeziu kai zliumbsiu kai baigsis Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia

o as jau zliumbiau per paskutine serija Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia, o visa namu vyrija juokes is manes Kanda, bet ka jie supranta, kad verki ne del serialo, o del to ka jie jame parodo… viskas juk taip tikroviskas, kad labai daug ka gali prisitaikyti sau… Taip

Nerealus serialas Gerai Labai gaila kad baigiasi.

ziauru kad baigesi…man retai buna kad per filmus verkiu, nu bet cia zliumbiu, net paciai keista…dabar lauksiu konors panasaus, airijoj rodo labai panasu seriala desperate housewifes, irgi ziauriai geras, ir labai panasus… Taip, bet kol i lietuvele atvaziuos…ech