Seksas ir Miestas

Seksas ir Miestas

kartais pasiziuriu, bet per daug nesizaviu…

Man labai patinka Šypsena

O man tai „Ally McBeal“ labeu patinka Šypsena

nu cia pavare:):):slight_smile:
reikia buti siek tiek tolerantiskiasniam:):):slight_smile:

tai pasakyk savo megstama seriala …jame irgi galima daug blogo surast
…ta prasme nereikia ieskot tik blogo …ir isvis taip rimtai i tai
ziuret …gal dauguma ziuri tam kad prasiblaskyt o ne patirties surast
… ir nesutinku kad visai nieko gero ar naujo negalima ispest is sito
serialo …

o siaip …kaip jau sakiau tegu ziuri ka nori …

ir dar del draugiu … kaip manai ka jos galvoja kai vaikinai pradeda
aptarineyt kompus …:):):slight_smile: manau panasiai:)

Ate:)

Del kompu tai tu visiskai teisus, bet si tema buna retai, dazniausiai temos: motociklai, masinos, panos, tai draugem nebent tema apie panas nepatinka, o siaip viskas ok, na o del to serialo, tai cia jusu teise rinktis Mirkt, bet man jis nepatinka, o del megstamiausio, tai tokio neturiu Šypsena, matyt man isvis serialai nepatinka.

Lievas serialas, kaip galima tokius ziureti.

Va radau sena tema tai nusprendzhiau parashyti Šypsena Kaip jum naujos Sekso ir miesto serijos? Laimingas Kiek velokai rodo, galetu ir anksciau but, nes kita diena anksti keltis, bet vis vien pasizhiuriu, nes idomu Laimingas Man tai kazkaip truksta Keri garbanotu plauku, bet galbut dabar net grazhiau atrodo… Mirkt Destykit savo nuomone Laimingas

Serialas vienas geriausiu - jis kazkaip mane ikvepia. Nors kaip ir nekeista daugeliui vaikinu shis serialas nepatinka - chia jau matyt uzgauna ju vyrishkuma or smth Šypsena maciau visas naujo/paskutinio sezono serijas, tai dabar tokia nostalgija apemus Šypsena Labai gaila, kad tesinio nebebus… Liūdnas

jooo, del velai rodomu ypac geru filmu ar serialu tai TVtrims sauk nesaukes, vis tiek daro savo Nekaltas serialas tai jega - kaip eli makbyl, tik biski daugiau kalbu apie sexa Mirkt

vat sito as ir nesuprantu. koks dirbantis zmogus gali tiek ilgai ziuret telika kai zinai, kad 6 val reiks keltis? ir negi tas sumautas filmas apie reindzeri yra geresnis nei seksas ir miestas. man tik norisi Žliumbia Žliumbia Žliumbia nuo tokios tv3 politikos.

kartais paziuriu… visai idomu paziureti su kokiomis problemomis susiduria tos keturios moteriskaites… Nekaltas

Jega Taip lb juokinga Juokiasi Liežuvis

Cool! Gerai Aisku cia kiekvieno reikalas, bet man tai labai patinka. Gera po sunkaus pirmadienio vakare atsigulti lovoj, issitiesti ir ziureti “Sekesa ir miesta”. Nu man patinka tas humoras, tikrai labiau artimesnis dusiai negu koks “Ponas Bynas”… Ir prisijuokusi iki asaru galiu ramia sazine uzmigti, nors ir kaip sunkiau teks kita ryta keltis.

Tikrai puikus serialas - smagus, tinkamas linksmai praleisti vakara ir taip pat turi minti. Kiekvienoje serijoje ja issako Kere rasydama sawo straipsni. Tai amerikietiskas serialas, tad labiau taikytinas amerikietiksai visuomenei, taciau galima atrasti ir daug bendru temu ir minciu. Tikrai verta ji ziureti ir man tik gaila kad paskutinis sezonas Liūdnas

Geraifilmas,vienas is megstamiausiu Laimingas,ir dar liabaij patinka “sopranai”

anksciau neziurejau, bet dabar labai greit man jis prasisuka Taip

vienas leviausiu serialu kada nors rodytu lietuvoje Blogai banalus ir levas holivudishkas popselis. stengiamasi sukurti kazkoki shoka rodant pusiau atviras scenas, bet bent jau man tai labiau panashu i absurda… Veeepritariu tiems kurie sako, kad jis gali patikti tik nebrendyloms mergaiciukems Mirktp.s. ka ten jis ikvepia? Cha cha kam ikvepia? ishragaut visu klasioku sperma? Juokiasi

Geraimyliu sita seriala Myliu

Nerealus serialas Myliu Man labai patinka Gerai Prisižvengiu Juokiasi Cha cha Gerai