Šeimos kūrimas.

jei dar jauti toki nerima del savo amziaus - tai dar palukek ir del seimos… kol tikrai suaugsi ir pradesi kitaip suvokti amziaus reiksme…

Žvaigždė

Nesuprantu problemos… MAn atrodo kad viska slabai individualu… o gal kaip tik geriau isteketi 19 ,apgimdyti pora vaikuciu , mokintis o po to ,kai isaugs vaikai is biuletenio amziaus Taip iekotis darbelio? Uzsieny taip madoj…
As pati istekejau 24 . manu kaip merginai pats tas, nors ties sakant ta pati galvojau ir 19, taigi skirtumo nelabai yra. Vyrui 23 .mano galva per jaunas vesti. Bet jis irgi subrendes ir brandesnis uz kai kuriuos 28-30mecius.
Tiesa del vaiku tai sutarem kad norim biski veliau…
Taigi viskas priklauso nuo jusu abieju subrendimo/nesubrendimo bei SUSITARIMO Taip Taip

Kambarioka turiu. Nx jį, nebenoriu kambarioku Cha cha, nes jie susiranda durnas panas Šypsena

Vycka Sco tu labai nori šeimos? Tai ir turėk ją. Tik atsirask sau tinkamą antrąją pusę, kitaip nieko gero nelauk.
Pas mane situacija panaši bus man 23 jai 19. Žinoma mes jau apie šeimą pagalvojom ir nusprendėm (o gal tai buvo "mes pasitarėm, o aš nusprendžiau"Nekaltas), kad jai reikia baigti mokyklą butinai, tęsti mokslus toliau II kurse pasiimti akademines atostogas ir susilaukti vaiko (jai bus 22 man 26). Po to vėl tęsti mokslus (aišku vaikas tik po vestuvių ir kaip ji sako "jei liksime kartu".
Tavo ir jos teisė reiktis ko jūs norite. Tik nieko neplanuok vienas planuokite drauge.Taip