Šeimos kūrimas.

Šeimos kūrimas.

Sveiki.

Esu kryškelėje ir nežinau nei kam pasipasakot. Šiaip geriausiai pasipasakot yra visai svetimam žmogui. Kažkaip senėju. Žinoma nesu senas, tačiau ir ne vaikas Šypsena Rudenį 24 metukai stuktels per pakaušį. Ir kuo toliau tuo labiau noris šeimos. Kvaila ar ne? Visi jos baiminas, o aš jos noriu. Tačiau problema ne čia. Yra mergina, su kuria susieiname. Ji 5 metais jaunesnė. Greit 19.Tačiau jei yra šeima, noris ir mažo žmogeliuko. Tačiau kaip spėju mergina norės pabaigti mokslus, gauti darbeli. Jai bus 22 man 27. 27 metai man kažkaip baisiai atrodo Cha cha Net nežinau. Kaip pasielgt? Kaip?

O kas cia baisaus,normalus amzius ,apsivaikavimuiLaimingas

šeimą kurti vienas žadi, ar su kuo nors, pvz. kad ir su ta mergina?
jei taip - kartu turit aiškintis.

Pats tas diedui Taip

manau neverta tau taip skubeti. norai ateina ir praeina [kaip ir meile] Šypsena kodel tu esi tikras, kad ta mergina yra butent ta, su kuria noretum nugyventi visa gyvenima?! seimos kurimas-ne siaip vaiku zaidimas, tai ir atsakomybe. Esi tam pasiruoses? sugebesi islaikyti seima?
ir vis tik manau, kad 23 metu susituokti yra per greit Šypsena mano draugui 25, man 20, bet kartais juoku forma jis paklausia, ar noreciau, kad po kazkiek laiko tapciau zmona, as atsakau, jog tekesiu po 5 metu Cha cha

23 ar 27 metukai? Laimingas turbut 2-as variantas TaipGerai

keistas gi tu!! 24 metai-jau senas? o tai kas bus kai bus 50? nusipirksi lavonbacius ir i karsta savo noru? nejuokauk, dar gi pats ka tik vaikas buvai, o dabar jau savu… is tikro tai norai yra norai… jie praeina! bet jei neabejoji, siulyciau labai labai rimtai issiaiskint su mergina. man irgi 19, turejau 25 metu drauga. jei jis dabar butu cia, pati jam mane vest pasiulyciau!Liežuvis tik ne del vaiku, o del ŠirdisŠirdisŠirdis seip manau tai seimoje svarbiausia,ar ne? todel gerai pagalvokit, vaikaiAngelas

Aisku kad antrasKietas

2-as, nors ir pirmas nėra tragedija Nekaltas

O kodėl tu manai, kad už kurio laiko jis bus tikresnis, nei dabar yra? Cha cha

TUO momentu tu galvoji TAIP, ir tai yra Gerai

Esmė tame jog man jau atsibodo gyventi vienam.
Nusibodo grįžti į tuščius namus. Nusibodo…

[quote]Vycka_Sco rašė:
Esmė tame jog man jau atsibodo gyventi vienam.
Nusibodo grįžti į tuščius namus. Nusibodo…
[/quote]

Jeigu tai yra vienintelė priežastis - geriau nusipirk šunį.GeraiTaip

ale idomus esi ,gyvenkit kartu ,kas trukdo???

Vycka, neklausyk jo MirktCha cha

Jeigu tai yra vienintelė priežastis - geriau nusipirk šunį.GeraiTaip

[/quote]

nebloga iseitis is keblios situacijos, kurioje esi Šypsena
bet tuomet gal tau reikia ne zmonos, o tik sugyventines?

na tai panai yra tik 18 metu, jai dar viskas pries akis, prades studijuoti, susipazins su kitais zmonemis…gali jausmai atsalti &so on…
kazkaip keblu kalbeti [anyway cia tik mano nuomone]
be to, pagalvojau ir apie save, kad noreciau isteketi 25 Cha cha

Eik tu, dabar teoriškai beleko prisigalvoti gali, visi panašiai svaičioja, o išeis tai jau kaip likimas surikiuos Mirkt

niu taip, tu teisi Mirkt kas cia zino, kaip cia tas gyvenimelis suvingiuos Šypsena bet vis tiek nenoriu isteketi, kol dar mokausi universitete…

Jeigu tai yra vienintelė priežastis - geriau nusipirk šunį.GeraiTaip

[/quote]

Ir dar katina ,triusi ir papuga-linksma bus namieKietas