Šeimos kūrimas.

Klausyk o ka butum dares ,taip pries 15-20 meteliu,nebuvo tada Bangos ,oi kaip nebuvo,kur butum beges patarimu ieskot???

Nekaltas

Pagalvok, ar nori butent sitos Taip Moteris ar Ne nenori grizti i tuscius namus… Nekaltas Nes jei nori jos, virs visko, su laiku bus ji, ir dar tas trecias, ketvirtas, ir penktas Liežuvis seimos nariai Mirkt. O jei tik Nenenori grizti i tuscius namus, tai gyvenkit kartu. Gauk kambarioka, gauk ta suni, t.t. Ko labiausia nori, to ir gausi.
Gėlė Apkabinimas Taurė

tau gerai.

Ir dar katina ,triusi ir papuga-linksma bus namieKietas

[/quote]

Turiu šunį ir papūgą
Taip,tik katino su triušiu-neNeLaimingas

geras, aš tai nesitikėjau, kad dar yra pas mus vyrų, kurie nori šeimos. aplodismentai ie gėlės tau. Gėlė Gėlė Gėlė

na jei idomu.
man 23
zmonai 25
vasara ivyko musu vestuves. jaunas ne jaunas man nelabai svarbu. jauciuosi tam subrendes ir taip pasielgem. o vaikuciai, atsiras ir ne tiek svarbu, kam 20, o kam 27.
visko neisskaiciuosi, o jei ir isskaiciuosi, bus nyku gyventi.
pradziai, su savo drauge(svaojoniu zmonike) pakalbek. manau, kad nuo to reik pradet. vienas nesizianysi.
sekmes.

na atsiprasau. as irgi norejau ir tebenoriu. to pasekoje ir atsirado oficiali musu seima. veliau ir vaikai, manau Šypsena

na atsiprasau. as irgi norejau ir tebenoriu. to pasekoje ir atsirado oficiali musu seima. veliau ir vaikai, manau Šypsena

[/quote]

nu tada ir tau gėlės Gėlė Gėlė Gėlė

Yra optimalus vedybų amžius? Nesamonė! Kiekvienas nusprendžia individualiai.

Žinoma, tavo draugė tikriausiai norės studijuoti, gali tekti gyventi atskirai (gali būti ir sunkoka, bet atskirai daug žmonių gyvena). Kas dėl vaikų - tikiuosi skubėti nereikėtų - sakai bus tau 27 metai. Man jau 27 - šiais metais 28 - vedės bet įpėdinio dar neturiu. Nesakau, kad negalvoju, bet patikėk manim - laiko, kada auginti visada trūksta ir trūks. Bet manau viską žmogus gali jeigu nori. Norai ir pastangos. Gerai Viskas bus gerai - jei manai, kad tai tavo žmogus - vesk - jei bet ką - tik, kad nebūtum vienas, tada gal neapgaudinėk savęs.

as ir noriu seimosNekaltas tai zenklas kad jau link brandos eini. Nekaltas as manau kad vaikeliui tikrai geriau but pasiruosus, todel neskubekit. Optimalus variantas butu jums bulandeliai susizieduotŽvaigždė LaimingasFlirtasŽvaigždė, paskui po moxlu atsokt weseleŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė, o paskui gal ir ŽvaigždėŽvaigždėbeibi nusipirktŽvaigždėŽvaigždėCha chaCha chaTaip.

Flirtas…gal ir aš būsiu kam gražiFlirtasDrovus

"Klausyk sirdies Širdis, nes protas gali ir apgauti."
cia ne mano zodziai, bet visgi…

tikrai NESIULAU LAUKTI,jei jauti kad tas zmogus ir yra noro,
nes po to gali jo nebebut: priprasi prie patogaus tvarkingo gyvenimo,
pajusi malonuma uzkariaut naujas merginas… ir vis atrodys "spesiu dar surimteti"

o mokslus ji gales pabaigt ir vaikus beaugindama (ne ziople gi issirinkai - sugebes), gal net geriau pirmiau pagyvent,patirtiest igyt ir tik po to rinktis norima profesija

PIRMYN Gerai ir SEKMES Taip

Nepasakei kiek laiko esate kartu. Tas manau turi reiksmes. Jei koki pusmeti tai apie vestuves reiktu pagalvoti gerai. Jei ilgiau draugaujate, tai pasisnekekite vienas su kitu kokie jos planai ir pan.
Patarciau pradeti gyventi kartu. Bet reik zinoti, kad viskas guls ant tavo peciu t.y jos islaikymas. Ir jei tikrai sugyvensit gerai, tai kelkit vestuves pvz gal ir vasara.
Jos amzius ir tavo neturi dideles reiksmes, svarbu jausmai ar tikrai norite vienas su kitu praleisti visa gyvenima. Manau kad jei meile didele tai nebus tokiu noru kaip vestuves po mokslu. O pagalvok kas butu jei ji dar ir magistrantura studijuoti sugalvotu, tai tau is vis 29 bus, senas bernas ji nesulauks pasipirsimo ir paliks tave. O kam tu toks busi reikalingas?

Katastrofa Baisu
Jei tik 24-riu metu zmogus save senstanciu vadini, tai kas bus, kai tau kokie 42 stukteles??? Apsigobsi balta drobule, apsiausi baltom tapockem ir i kapus keliausi, kaip beviltiskas senis? Juokiasi

Vycka_Sco mielas Gėlė, neskaiciuok savo metu, veik pagal sirdi ir jausmus! Nori seimos - kurk, o ne senu save vadink .
Linkejimai nuosirdziausi Šypsena

Jei ta mergina tikari myli Tave, o Tu -ja, manau jokie mokslai negali sutrukdyti seimai. Pazistu daug zmoniu, kurie puikiai moka suderinti ir seima, ir leliuka, ir moksla. Aisku, visada geriau, kai jau mokslai pabaigti ir gali sau ramiai seima kurti. Bet tokios idealios salygos retai buna…
Pavyzdziui as ir mano suzadetinis dar ilgai planuojame mokytis. Bet mums jau po 24 ir 25 jau "ant nosies". Nebegalime gyventi vienas be kito. Bus sunku, kai dar mokslai neramina, taciau kartu, palaikant vienas kita, tikrai bus lengviau, nei bunant atskirai.
Na, o jei Tavo mergina tikrai dar noretu vienus kitus metelius paluketi, o Tu ja myli ir gerbi jos sprendimus, tai, manau, sugebesi pakenteti ir palaukti.

Man ir vyrui buvo kai susituokem po 21 metus, bet galiu tau papasakoti panasia i tavo istorijos pradzia:
Mano draugei ,kai jie susipazino buvo 18, jam buvo 23 ar 24,jis jau tada labai norejo seimos, taigi siandien jai 23 metai,jie vis dar nesusituoke, jinai nenori vedybu,ir baige mokslus ir turi darba ir neina net gyvent pas ji,nes mano,kad kartu gyvent tik po vedybu, taigi,viskas baigesi tuo,kad jie issiskyre,nes jis norejo vaiku ir seimos,o jinai NE. Sake,kad jai dar ne laikas vedybom…Taigi, nezinai kas bus po tiek metu…ir kai tuokiesi, turi tvirtai zinoti ir neabejoti ar tai tavo zmogiukas ar ne…O vat jinai abejojo, nors ir 5 metus kartu prabuvo…

tik po kurio laiko galesi zinoti, kaip zmogus nori, todel 18 metu tai dar nedaug, bet yra tokiu kurios ir 19 ir 20 pagimdo ir turi seima ir laimingai gyvena…

Drovuseinu i kitus klubus Vyras ieškotiJuokiasi

Na, labai aiškiai žinant ko nori ir ko negali sau leisti, tai ir "likimas" atitinkamai susirikiuoja. Nekaltas
Nuo mažų dienų žinojau Cha cha, kad netekėsiu anksčiau 25 -erių… Ir netekėjau. Taip
Nors ir buvo/yra abipusė Širdis begalinė, ir norėjosi… ir siūlė…

O konkrečiai temos autoriui - manau, kad tau tiesiog reikia namų šilumos. Pačioms įvairiausiom prasmėm.

sutinku 100%. gi ne su bangieciais nori turet vaiku?! Juokiasi